4 نوع کیف زنانه که خانم ها باید داشته باشند!

کف زنانه که باید داشته باشید

در استایل خانم ها، کیف زنانه یکی ‌از موارد مهم است. اکثرا همه‌ خانم‌ها در تیپ‌های روزانه، مهمانی و هر استایلی که انتخاب می کنند، کیف را تحت عنوان یک اکسسوری دائمی در نظر می گیرند.

نوبت به یکی دیگر از مهم ترین استایل خانم‌ها رسیده است؛ انواع مدل کیف زنانه که لازم و کاربردی است و بهتر است هر خانمی آنها را داشته باشد. البته داشتن چه نوع کیف‌هایی برای هر خانمی با هر استایلی ضروری است؟

 

کیف زنانه Tote

کیف‌های tote، کیف‌های دستی با اندازه‌ بزرگ و بند متوسط است. این کیف‌ها غالبا خیلی جادار و جنس آن ها از چرم یا الیاف مصنوعی شبیه چرم است. ولی انتخاب شما هرکدام است، تلاش فرمائید در انتخاب کیفیت این مدل کیف توجه بیشتری داشته باشید، زیرا این کیف‌ها را به حالت روزانه استفاده می کنید و بدین ترتیب به کیفیت و استمرار بالایی نیاز دارد. کیف tote را می توانید با استایل کاری و اداری و استایل‌های روزانه و خیابانی استفاده فرمائید.

 

کیف زنانه با بند بلند

این مدل کیف زنانه یکی از خوش‌دست‌ترین و کاربردی‌ترین کیف‌هایی است که هر خانمی در کمد لباس‌هایش قادر است داشته باشد. این گونه کیف نه تنها در یک استایل روزانه جای کافی برای وسایلی مثل کیف پول، کلید، آینه و چندین تکه لوازم آرایشی دارد، بلکه به شما اجازه می دهد آزادانه از دست‌های خود استفاده نمائید.

کیف زنانه بند بلند را میتوانید به راحتی روی شانه انداخته یا این که به حالت مورب بیاندازید. این نوع کیف هرچند جای کمتری نسبت به کیف tote دارد،  ولی کماکان برای استایل خیابانی و روزانه کاربردی است و مزیت آن آزادی عملی است که به شما می دهد.

 

کیف زنانه دستی مجلسی

مطلقا این دسته کیف زنانه‌، مدلی است که هر خانمی می بایست داشته باشد. یادتان باشد که شما به یک سری کیف زنانه مجلسی نیاز ندارید، بلکه کافی است یک گونه کیف زنانه شیک داشته باشید که با هر لباس و استایلی بتوانید از آن استفاده نمایید؛ از یک بلوز مجلسی مشکی و شیک گرفته تا کت و دامن یا شلوار و پیراهن و شومیز مهمانی.

کیف زنانه مجلسی مناسب برای عروسی

 

یکی از کاربردی‌ترین مدل‌های کیف زنانه مجلسی، کیف‌های بند زنجیری به رنگ مشکی است. شما می توانید از این گونه کیف به روش‌های متعدد و با استایل‌های متنوع به کارگیری نمایید. با داشتن یک کیف مجلسی مشکی بند زنجیری برای هیچ یک از تیپ‌های مهمانی خود به کیف دیگری نیاز نخواهید داشت.

 

کوله پشتی زنانه

همچنین در صورتی که استایل شما تماما خانمانه، جدی و شیک است، باز هم به یک کوله پشتی زنانه احتیاج دارید. پیشنهاد می شود برای سفرهای کوتاه یا روزهایی که وسایل متعددی به همراه دارید، از یک کوله پشتی ظریف زنانه استفاده نمایید. این دسته کوله پشتی غالبا از کوله‌های ورزشی و مدرسه‌ای ظریف‌تر و شیک‌تر است و بدین ترتیب با استایل‌های شیک و دیدنی مطابقت دارد.

کوله پشتی نه تنها وقتی که وسایل زیادی دارید به شما کمک می کند بلکه، مانع ایجاد فشار مازاد به دست، شانه و کمر می شود. همچنین در موقعیت‌های خاص و علی الخصوص در مسافرت باعث می شود دو دست آزاد باشه و آزادانه حرکت نمایید.

 

نکته‌ ضروری دیگری که علاوه بر کیفیت، در خرید این مدل کوله پشتی بایستی به آن دقت نمایید،  اندازه‌ آن است. فراموش نکنید که‌این کوله پشتی‌ها اگر چه در سفر به کار می آیند، ولی کوله‌ سفری نیست و تنها برای حمل وسایل واجب به کار می رود. بدین ترتیب یک نوع کوله پشتی زنانه انتخاب کنید که در عین جادار بودن، ظرافت نیز داشته باشد و بتوانید آن را با استایل‌های متنوع ست نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *