4 نوع کیف زنانه که خانم ها باید داشته باشند!

کف زنانه که باید داشته باشید

در استایل خانم ها, کیف زنانه یکی‌از بخش‌های واجب است . نسبتاً همه‌ خانم‌ها در تیپ‌های روزانه , مهمانی و هر استایلی که گزینش نمایند , کیف را تحت عنوان یک اکسسوری دائمی در نظر می گیرند .
نوبت به یکی دیگر از ضروری‌های استایل خانم‌ها رسیده است ; انواع مدل کیف زنانه که لازم و کاربردی است و خوبتر است هر خانمی آن‌ها را داشته باشد . البته داشتن چه نوع کیف‌هایی برای هر خانمی با هر استایلی یک ضرورت است؟

 

کیف Tote
کیف‌های tote , کیف‌های دستی با اندازه‌ بزرگ و بند متوسط است . این کیف‌ها غالبا خیلی جادار و جنس آن ها از چرم یا این که الیاف مصنوعی شبیه چرم است . ولی گزینش شما هرکدام است , تلاش فرمائید در گزینش کیفیت این دسته کیف توجه بیشتری داشته باشید , زیرا این کیف‌ها را به حالت روزانه استفاده می کنید و بدین ترتیب به کیفیت و استمرار بالایی نیاز داراست . کیف tote را می توانید با استایل کاری و اداری و استایل‌های روزانه و خیابانی به کار گیری فرمائید .

 

کیف زنانه بند بلند

این جور کیف زنانه یکی خوش‌دست‌ترین و کاربردی‌ترین کیف‌هایی است که هر خانمی در کمد لباس‌هایش قادر است داشته باشد . این گونه کیف نه فقط در یک استایل روزانه جای کافی برای وسایلی مثل کیف پول , کلید , آینه و چندین تکه لوازم آرایشی داراست , بلکه به شما اذن میدهد آزادانه از دست‌های خویش به کارگیری نمائید .

کیف زنانه بند بلند را میتوانید به راحتی روی شانه انداخته یا این که به حالت مورب بپوشید . این نوع کیف هرچند جای کمتری نسبت به کیف tote داراست , ولی کماکان برای استایل خیابانی و روزانه کاربردی است و مزیت آن آزادی عملی است که به شما می دهد .

 

کیف زنانه دستی مجلسی
مطلقا این دسته کیف زنانه‌ , مدلی است که هر خانمی می بایست داشته باشد . یادتان باشد که شما به یک سری کیف زنانه مجلسی نیاز ندارید , بلکه کافی است یک گونه کیف زنانه شیک داشته باشید که با هر لباس و استایلی بتوانید از آن به کارگیری نمایید ; از یک بلوز مجلسی مشکی و شیک گرفته تا کت و دامن یا این که شلوار و پیراهن و شومیز مهمانی .

 

کیف زنانه مجلسی مناسب برای عروسی

 

یکی کاربردی‌ترین مدل‌های کیف زنانه مجلسی , کیف‌های بند زنجیری به رنگ مشکی است . شما میتوانید از این گونه کیف به روش‌های متعدد و با استایل‌های متنوع به کارگیری فرمائید . با داشتن یک کیف مجلسی مشکی بند زنجیری برای هیچ یک از تیپ‌های مهمانی خویش به کیف دیگری نیاز نخواهید داشت .

 

کوله پشتی زنانه
چه بسا در صورتیکه استایل شما تماما خانمانه , جدی و شیک است , گشوده نیز به یک کوله پشتی زنانه نیاز دارید . پیشنهاد می‌گردد برای سفرهای کوتاه یا این که روزهایی که وسایل متعددی به همراه دارید , از یک کوله پشتی ظریف زنانه به کار گیری نمایید . این دسته کوله پشتی غالبا از کوله‌های ورزشی و مدرسه‌ای ظریف‌تر و شیک‌تر است و بدین ترتیب با استایل‌های شیک و دیدنی مطابقت دارااست .

کوله پشتی نه فقط وقتی که وسایل متعددی دارید به شما یاری میکند که به راحتی سوای ایجاد فشار مازاد به دست , شانه و کمر وسایل را حمل نمایید , بلکه در موقعیت‌های خاص و علی الخصوص در مسافرت سبب ساز می شود دو دست آزاد داشته و آزادانه حرکت فرمایید .

 

نکته‌ حیاتی دیگری که علاوه بر کیفیت , در خرید این دسته کوله پشتی بایستی به آن دقت نمایید , اندازه‌ آن است . فراموش نکنید که‌این کوله پشتی‌ها اگر چه در سفر به کار می آید , ولی کوله‌ سفری نیست و تنها برای حمل وسایل واجب به عمل میرود . بدین ترتیب یک نوع کوله پشتی زنانه گزینش نمائید که در عین جادار بودن , ظرافت نیز داشته باشد و بتوانید آن را با استایل‌های متنوع ست نمائید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *