10 اشتباه متداول مردان در لباس پوشیدن!

لباس پوشیدن مردان

برای یک مرد، جزئیات لباس پوشیدن چیزی است که می‌تواند یک لباس کامل را خراب کند  انتخاب کراوات اشتباه برای نوع بدن شما می‌تواند تمام ظاهر را خراب کند! برای به نظر رسیدن شیک و جذاب، باید به کوچکترین اشتباهاتی که مردان تا به امروز مرتکب می شوند، توجه نمایید.

در اینجا قرار است تا چشمانتان را به جزئیاتی که ممکن است هنگام استایل لباس خود در صبح استایل بکشید باز نمایید. در اینجا 10 اشتباه وجود دارد که می‌توانید به راحتی از آن خودداری فرمایید تا هر روز تیز به نظر برسید.

 

1. کت شما در لباس پوشیدنتان موثر است

یک کت و شلوار قطعاً یک بخش مهم در مد آقایان است و اکثر اوقات شامل جلیقه ای می شود. این لباس می‌تواند تمام ظاهر شما را بسازد یا خراب کند، بدین ترتیب حتما آن را عاقلانه انتخاب نمایید. این مورد درباره‌ی کت هایی که مردان تصمیم به پوشیدن با لباس خود دارند مهم است، که طول کت جلیقه شما را بپوشاند.

 

2. تقریباً تمام بلوز های شما مارک دار می باشند

بله، پوشیدن بلوز های مارک دار می‌تواند بسیار جالب باشد، ولی به راحتی می‌توانید از بالای آنها کنار بروید. بعضی از مردان فکر می‌کنند برندسازی فقط راه برای نشان دادن کیفیت وسایل پوشاک خود است، ولی همیشه اینگونه نیست.

 

3. انتخاب شلوار نامناسب در لباس پوشیدن

برای خرید شلوار جین شلوار سایز بدنتان را بخرید. برخی اشخاص فکر میکنند درصورتی که شلوار جین بزرگ بخرند در آتی سایزشان می شود. این به طور کامل غلط است چون وقتی که سایزشان می شود شلوار فرسوده می شود. بعضا اشخاص فکر می‌کنند پوشیدن شلوار جین بزرگ سبب لاغر نشان دادن پاها می شود ولی این اشتباه است.

 

4. لباس زیرتان دیده می شود

پوشیدن لباس زیر تا وقتی که نشان داده نشود اشکال ندارد. همه ما می دانیم برای مراقبت از بلوز خود در برابر عرق و لکه ها مهم است، اما لباس زیر، لباس زیر محسوب می شود، به این ترتیب طبق مقررات لباس پوشیدن، نباید قابل مشاهده باشد. علاوه بر آن، لباس زیر شما تناسب اندام شما را خراب می کند. اما درصورتی که واقعاً مایل به پوشیدن لباس زیر می‌باشید، از لباس زیر یقه هفت و یا یقه باز استفاده نمایید.

 

لباس پوشیدن مردان

5. استفاده ی نادرست از لوازم جانبی در لباس پوشیدن

همه ما تمایل داریم که هر از گاهی از لوازم جانبی استفاده کنیم، ولی همان طور که می دانید، قبل از ترک خانه، به آینه نگاه نمایید و بهترین لوازم جانبی که با لباس شما هم خوانی دارد را انتخاب نمایید، به خصوص به این دلیل که خانم ها مردانی را دوست دارند که مرتب می باشند.

 

6. شما دمپایی ها را با جوراب می پوشید

بیشتر ما تصور می کردیم که‌این مراحل تا حال حاضر از در میان رفته است، البته ظاهراً مردان هنوز این عمل را انجام می دهند! پوشیدن کفش تابستانی در حیث گرفته می شود که وابسته به کنار دریا یا این که فصل‌تابستان است.

دیدن مردهایی که همه وقت آنها را می‌پوشند بسیار ناخوشایند است، به ویژه درصورتی که این کار را با

انجام بدهند. صندل ها بایستی روی پاهای برهنه پوشیده شوند تا احساس راحتی نمایید. درصورتی که دوست ندارید پاهای خود را نشان دهید، به سرمایه گذاری روی کفش های بسته تصور کنید.

 

7. همه رنگ ها را به صورت یکجا می پوشید

شما ممکن است یک فرد رنگارنگ باشید و در داخل و خارج منزل لباس های رنگی بپوشید، این خوب است، فقط مطمئن شوید که رنگ ها زیاد و به هم ریخته نباشند. شلوار زرد، پیراهن صورتی، بلوز قرمز و کفش ورزشی سبز چیزهای زیادی می باشند که بایستی به یکباره مورد استفاده قرار گیرند! به طور کلی، درصورتی که می‌خواهید زننده به نظر برسید، پوشیدن رنگ های روشن ایده خوبی نیست و ترکیب کلیه آنها با هم قطعاً روشی مناسب نیست.

لباس پوشیدن با رنگ های اصلی سبب می شود که شما زیبایی بیشتری به دست بیاورید. و درصورتی که می‌خواهید یک رنگ انتخاب نمایید، یک قطعه اصلی کوچک مانند لوازم جانبی یا بعضی جوراب های متفاوت را انتخاب نمایید.

 

8. لباس را با کفش ورزشی ترکیب کنید

می توانید در پوشیدن لباس راحتی آزاد باشید، اما اشتباه پوشیدن کفش ورزشی با کت و شلوار را انجام ندهید. کفش ورزشی برای دویدن و ورزش کردن ساخته شده است، نه برای شرکت در جلسات. پس با پوشیدن کفش اسپرت با کت و شلوار جذابیت تان را خراب نکنید.

 

9. شما بلوز های خود را دوست دارید داخل شلوار بگذارید

بلوز خود را درون شلوار قرار ندهید چون سبب می شود شما مثل یک مرد میانسال به نظر برسید. بلوز خود را رها نکنید. درصورتی که شما بلوز پوشیدید، پیراهن بدون تی شرت، دکمه های آن را ببندید، درصورتی که بلوز زیر پیراهن پوشیدید دکمه های آن را باز بگذارید، زیرا مرتب تر به نظر می رسید.

 

10. کراوات شما با نوع بدنه شما سازگار نیست

حتی بدون آنکه بدانید، بسیاری از مردان کراواتی اشتباه برای خودشان انتخاب می کنند. شما باید کراوات خود را مطابق با مدل بدنتان انتخاب نمایید، ابتدا به طول کراوات خود توجه کنید، نباید سگک کمربند خود را بپوشاند. دومین اشتباه رایج پوشیدن کراواتی است که برای بدن شما پهن است.

به طور کلی، یک کراوات برای یک مرد متوسط ​​باید از 3 اینچ تا 3 . 75 اینچ (7 . 5 سانتی متر تا 9 . 5 سانتی متر) باشد، به این ترتیب درصورتی که پهنای بدن شما از حد متوسط ​​باریک تر است، این چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

 

لباس پوشیدن مردان

 

updated on 2/24/2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *