10 اشتباه متداول مردان در جامه پوشیدن

برای یک مرد , جزئیات چیزهایی است که می‌تواند یک جامه بی نقص را حاد نماید یا این که آن را حاد نماید – گزینش کراوات نادرست برای جور تن شما می‌تواند تمام ظواهر را حاد کند! برای به لحاظ وصال شیک و دیدنی , می بایست به کوچکترین اشتباهاتی که مردان تاکنون مرتکب می‌شوند , اعتنا نمایید .

در اینجا قرار است تا چشمانتان را به جزئیاتی که ممکن است هنگام استایل خرقه خویش در صبح استایل بکشید گشوده فرمائید . در اینجا 10 نادرست موجود هست که می‌توانید به راحتی از آن خودداری فرمائید تا هر روز تیز به حیث برسید .

1 . کت شما خیلی بلند یا این که خیلی کوتاه است .

یک کت و شلوار قطعاً یک بخش کلیدی در مد آقایان است و اکثر اوقات دربرگیرنده جلیقه ای می شود . این جامه قادر است تمام ظواهر شما‌را بسازد یا این که وخیم نماید , براین اساس حتما آن را عاقلانه گزینش نمایید . این مورد درباره ی کت هایی که مردان تصمیم به پوشیدن با جامه خویش دارا هستند کلیدی است , که ارتفاع کت جلیقه شمارا بپوشاند .

مشکلات آقایان در جامه پوشیدن , راهنمای جامه پوشیدن آقایان
به سایز کت تان اعتنا نمایید

2 . تقریباً تمام بلوز های شما برند دار میباشند .

آری , پوشیدن بلیز های برند دار می‌تواند مضاعف دیدنی باشد , البته به راحتی میتوانید از بالای آنان کنار بروید . بعضا از مردان فکر می‌کنند برندسازی فقط رویکرد برای نمایش دادن کیفیت وسایل پوشاک خویش است , البته مدام اینگونه نیست . شما ممکن است بخواهید تیشرت هایی بپوشید که سبب راحتی شما شود , چه برند تجاری باشد یا این که خیر – ما مطمئن هستیم که کسی متوجه آن نخواهد شد! آن را زیاد جالب خیس برای دیدن یک مرد در یک تک رنگ بلیز , ولی در حالتی که شما در پوشیدن بلیز برند سماجت دارید , همت فرمایید از تیشرت هایی با علامت یا این که برند های کوچک به کارگیری نمایید .

اشتباهاتی برای خرقه پوشیدن مردان , مهارت های خرقه پوشیدن آقایان
از پیراهن هایی با برند بزرگ استعمال نکنید

3 . شما شلوار نامناسبی را خریداری میکنید , فکر‌می‌کنید‌ در آتی مطلوب خواهند بود

برای خرید شلوار جین شلوار سایز بدنتان را بخرید . بعضا اشخاص فکر‌می کنند در‌صورتی‌که شلوار جین بزرگ بخرند در آتی سایزشان می شود . این تماما نادرست است چون هنگامی که سایزشان می شود شلوار فرسوده می شود . بعضا اشخاص فکر‌می‌کنند پوشیدن شلوار جین بزرگ منجر لاغر نمایش دادن پاها می شود البته این نادرست است .

10 نادرست خرقه پوشیدن آقایان , شناخت با مشکلات جامه پوشیدن آقایان
شلوار جین با سایز مطلوب تان را خریداری نمایید

4 . جامه پایین خویش را نشان میدهد

پوشیدن خرقه ذیل تا‌وقتی‌که نشان داده نشود گونه های ندارد . تمامی ما می‌دانیم برای نگهداری از بلیز خویش در قبال عرق و لکه ها اساسی است , البته خرقه ذیل , جامه ذیل به حساب آورده می شود , بدین ترتیب طبق ضوابط خرقه پوشیدن , نباید قابل تماشا باشد . افزون بر آن , جامه ذیل شما تناسب اندام شما‌را حاد می نماید . ولی در صورتی واقعاً مایل به پوشیدن جامه تحت میباشید , از جامه ذیل گریبان هفت و یا این که گریبان گشوده به کارگیری نمایید .

اشتباهاتی در جامه پوشیدن آقایان , نکته هایی برای جامه پوشیدن آقایان
از یقیه ی بلیز خرقه زیرتان پیدا نباشد

5 . به کار گیری ی نادرست از اسباب و اثاث جانبی

همگی ما رغبت داریم که هر از گهگاه از اثاثیه جانبی استعمال کنیم , ولی همان طور که می‌دانید , پیشین از ترک منزل , به آینه نگاه نمایید و شایسته ترین اثاثیه جانبی که با جامه شما هم خوانی دارااست را گزینش نمایید , علی الخصوص بدین عامل که خانم ها مردانی را دوست دارا هستند که آراسته می‌باشند .

راهنمای جامه پوشیدن آقایان , نکاتی برای جامه پوشیدن آقایان
در به کارگیری از اثاثیه جانبی یا این که اکسسوری ها زیاده روی نکنید

6 . شما دمپایی ها را با جوراب میپوشید

بیشتر ما تصور می کردیم که‌این فرآیند تا شرایط کنونی از در میان رفته است , ولی ظاهراً مردان هنوز این عمل را انجام می دهند! پوشیدن کفش تابستانی در حیث گرفته می شود که وابسته به کنار دریا یا این که فصل تابستان است . دیدن مردهایی که تمامی وقت آن ها را میپوشند دوچندان نا مطلوب است , علی الخصوص در حالتی‌که این عمل را با جوراب انجام بدهند . کفش تابستانی ها می بایست روی پاهای عریان پوشیده شوند تا شم راحتی فرمایید . در شرایطی که دوست ندارید پاهای خویش را نشان دهید , به سپرده گذاری روی کفش های بسته تصور کنید .

تکنیک های جامه پوشیدن آقایان , اشتباهاتی برای جامه پوشیدن مردان
هیچ گاه با کفش تابستانی جوراب نپوشید

7 . کلیه رنگ ها را به صورت یکجا میپوشید

شما ممکن است یک شخص رنگارنگ باشید و در درون و بیرون منزل خرقه های رنگی بپوشید , این عالی است , صرفا مطمئن گردید که رنگ ها فراوان و نا مرتب نباشند . شلوار زرد رنگ , تی شرت صورتی , بلیز قرمز رنگ و کفش ورزشی سبز چیزهای متعددی میباشند که بایستی به یکباره مورد به کارگیری قرار گیرند! به طور کلی , در صورتی می‌خواهید زننده به حیث برسید , پوشیدن رنگ های روشن ایده خیر و خوبی نیست و مخلوط تمامی آن ها با نیز قطعاً روشی مطلوب نیست . جامه پوشیدن با رنگ های حیاتی سبب می شود که شما زیبایی بیشتری به دست بیاورید . و در‌صورتی‌که می‌خواهید همرنگ تعیین فرمائید , یک قطعه حیاتی کوچک مثل اسباب جانبی یا این که بعضا جوراب های متعدد را گزینش فرمایید .

مهارت های جامه پوشیدن آقایان , 10 نادرست جامه پوشیدن آقایان
از جامه هایی با رنگ های زیاد به کار گیری نکنید

8 . خرقه را با کفش ورزشی مخلوط نمایید

میتوانید در پوشیدن خرقه راحتی آزاد باشید , ولی غلط پوشیدن کفش ورزشی با کت و شلوار را انجام ندهید . کفش ورزشی برای دویدن و ورزش کردن ساخته شذه است , خیر برای کمپانی در جلسات کمپانی . پس با پوشیدن کفش اسپرت با کت و شلوار جذابیت تان را وخیم نکنید .

10 غلط جامه پوشیدن آقایان , راهنمای جامه پوشیدن آقایان
هیچ وقت با کت و شلوار کفش اسپرت نپوشید

9 . شما بلوز های خویش را دوست دارید باطن شلوار بگذارید

بلوز خویش را باطن شلوار قرار ندهید چون سبب ساز می شود شما مثل یک مرد میانسال به لحاظ برسید . بلوز خویش را رها نکنید . در صورتیکه شما تی شرت پوشیدید , تیشرت سوای پیراهن , سوییچ های آن را ببندید , در‌حالتی که بلیز پایین تیشرت پوشیدید سوییچ های آن را گشوده بگذارید , چون تروتمیز خیس به لحاظ می رسید .

آقایان شناخت با مشکلات خرقه پوشیدن آقایان , خطاها آقایان در خرقه پوشیدن
بلوز خویش را روی شلوارتان قرار بدهید

10 . کراوات شما با مدل بدنه شما سازگار نیست

چه بسا فارغ از آنکه بدانید , اکثری از مردان کراواتی نادرست برای خودشان گزینش می نمایند . شما بایستی کراوات خویش را مطابق با مدل بدنتان گزینش فرمائید , ابتدا به ارتفاع کراوات خویش دقت فرمایید , نباید سگک کمربند خویش را بپوشاند . دو‌مین خطا مرسوم پوشیدن کراواتی است که برای تن شما پهن است . به طور کلی , یک کراوات برای یک مرد میانگین ​​باید از 3 اینچ تا 3 . 75 اینچ ( 7 . 5 سانتی متر تا 9 . 5 سانتی متر ) باشد , به این ترتیب در حالتی‌که پهنای تن شما از حد میانگین ​​باریک خیس است , این چیزی است که بایستی در ادامه آن باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *