کشیدن ابرو با مداد چگونه است؟

کشیدن ابرو با مداد یکی از روش هایی است که می تواند به زیبایی چهره کمک کند. داشتن ابروهای زیبا تاثیر زیبادی در زیبایی صورت دارد، با داشتن صورت زیبا درصورتی که ابروهای توخالی و یا نامرتبی داشته باشید، زیبایی خاصی به صورت خود می بخشید.

داشتن ابرو طبیعی و پر در کنار زیبایی سبب جوانتر نشان دادن صورت می شود. درصورتی که به صورت طبیعی، ابروهای شما ضخیم و پرپشت نیست یا این که هنگام برداشتن و آراسته کردن ابرو اشتباه نموده اید و آن ها را بیشتر از حد نازک کرده اید.

با رعایت چندین نکته دقیق می توانید ابروهای دلخواه خود را داشته باشید. روش های متفاوتی از قبیل کشیدن ابرو با قلم، سایه و . . . برای داشتن ابرو هایی پرپشت، پهن و زیبا موجود است.

 

یادگرفتن کشیدن ابرو با قلم

ابرو و رنگ ابرو تاثیر بسیار زیادی بر صورت و کم تر نشان دادن سن را دارد. برای مثال قوس درست ابرو می‌تواند سن شما را کم تر نشان دهد و فاصله ی بین دو ابرو، ترکیب صورت شما را کلا عوض می نماید.

رنگ متناسب با رنگ ابروهای خود را انتخاب نمایید.

 

کشیدن ابرو با مداد

 

کشیدن و شانه زدن ابرو ها به سمت بالا

کشیدن ابرو با مداد و شانه زدن آن بوسیله شانه ابرو یا مسواک ابرو، می تواند به زیبایی ابروهایتان کمک کند. این فعالیت منجر به نمایان شدن جاهای خالی در ابرو می شود و شما متوجه می شوید فضای خالی مو در ابروهایتان در کجا جای دارد که می بایست آن را پر نمائید. در صورت بلند بودن ابروها، از قیچی برای تر و تمیز کردن به کارگیری فرمائید.

 

پر کردن ابروها با مداد

قبل از آغاز فعالیت، شکل کلی ابرو را با مداد ابرو بکشید. خط بالا را با فاصله کمی از تاج ابرو کشیده و خط زیر ابرو را هم با مقداری فاصله از ابتدای ابرو بکشید تا شکل طبیعی تری در ابرو های شما ایجاد نماید.

 

کشیدن خطوط ابرو با مداد و مرتب کردن آن

برای محو کردن خط های کشیده شده در ابرو از یک مداد موی کوچک یا یک پد آرایشی برای کم کردن اثر خطوط استفاده نمایید.

 

شانه زدن و درست کردن نهایی ابرو

بعداز پر کردن داخل ابروها متوجه ایرادهای احتمالی کار خود خواهید شد . برای بار آخر ابروها را رو به بالا شانه بزنید تا درصورتی که فضای خالی باز هم باقی مانده است را لبریز نمایید .

سپس ابروها را به شکل اولیه بازگردانید، برای دیدن صحت عمل خود، چند قدم از آینه فاصله بگیرید تا اگر ایرادی داشته باشد را ببینید. نیازی نیست که ابروها دقیقا مشابه هم باشند، تنها می بایست به میزان کافی شبیه به هم کشیده شوند.

در مرحله آخر مقداری کانسیلر به استخوان پایین ابرو بزنید تا با پنهان کردن مو های ریز احتمالی که خطوط ابرو را نامنظم نشان می دهند، ابرویی جذاب و آراسته داشته باشید.

 

کشیدن ابرو با مداد و شانه زدن آن

 

نکات کلیدی در کشیدن ابرو با مداد

ابروهای خود را بیشتراز حد زاویه دار نکنید، به این دلیل که حالتی نازیبا و غیرعادی در ابرو به وجود می‌آید.
حتماً از یک مداد ابروی استاندارد و باکیفیت برای این عمل به کار گیری کنید.

بعد از انجام آرایش و پیرایش ابرو با مداد درصورتی که متوجه نقاط خالی در ابرو شدید با به کارگیری از براش کوچک می توانید کمی سایه ابروی ملایم را در میان مو های ابرو پخش نمایید.

سعی نکنید که ابروهایتان را بیش از حد زاویه دار نمایید، با این عمل ابرو ها حالتی نازیبا و غیر نرمال به خود می گیرند.
در مرحله آخر آرایش ابرو برای زیبا تر به نظر رسیدن ابرو ها با یک مداد یا سایه چشم سفید رنگ زیر ابرو ها را حالت دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *