کت و شلوار طوسی با چه لباس هایی ست می شود؟

ست کت و شلوار طوسی

پرسش اکثر آقایان در خصوص انتخاب رنگ کت و شلوار این است که بعداز کت و شلوار مشکی چه رنگی مناسب است؟ پاسخ رنگ طوسـی است!
آیا جایگزینی برای کت و شلوار مشکی وجود دارد؟بله، کت و شلوار طوسی توصیه خوبی برای جایگزین مشکی است. کت و شلوار طوسی هیچگاه از مد نمی‌افتد و اما برای روزهای گرم سال مناسب‌تر است.

 

رنگ پیراهن با کت و شلوار طوسی

پیراهن سپید مردانه: پیراهن سپید بهترین و او‌لین انتخاب برای شما خواهد بود. در صورتی‌که اهل کراوات زدن باشید که رنگ‌های متنوعی را میتوانید انتخاب فرمایید در غیر این صورت می توانید یک تی‌شرت مردانه سپید را تحت کت بپوشید تا استایل کژوال داشته باشید.
پیراهن آبی‌رنگ مردانه: تمامی طیف‌های رنگ آبی برای ست کردن با کت و شلوار طوسی مطلوب نیستند. رنگ‌هایی که تم آبی تیره دارند بیش تر با کت و شلوار خاکستری روشن مناسب می باشند. این رنگ ها با طیف تیره تر کت‌و‌شلوار به راحتی ست نمی شود.

بلوز مشکی مردانه: مشکی به خوبی با کت و شلوار طوسی ست می شود. اما دقت داشته باشید که در صورتی‌که کراوات می‌زنید مطلقا رنگ آن را یک تا دو جایگاه تیره‌تر از رنگ بلیز انتخاب نمایید. فارغ از کراوات هم می تواند به خوبی با یک پوشش روشن و یا این که حتی تیره ست شود.

 

ست کت و شلوار طوسی 1

 

رنگ کراوات با کت و شلوار

خاکستری با طیف روشن تا تیره به عنوان یک رنگ خنثی محسوب می شود. شما به راحتی می توانید طرح‌ها و رنگ‌ها مختلف آن را برای کراوات خویش گزینش نمائید. ولی تمام طیف‌های آبی‌رنگ قادر است یک انتخاب هوشمندانه برای شما باشد. با یک کراوات مشکی مات ظاهر رسمی‌تر به خویش بدهید.

نکاتی برای ست کردن کت و شلوار طوسی

در زمینه‌ی انتخاب و ست کردن این رنگ کت و شلوار می بایست به چندین نکات تکمیلی توجه فرمائید تا ظاهری زیبا و مرتب داشته باشید.

طیف‌های وسیعی از رنگ طوسی موجود هست و هر چه رنگ تیره‌تر باشد رسمی‌تر خواهد بود. به این ترتیب قبل از خرید می بایست بدین نکته اعتنا داشته باشید که قصد شما از پوشیدن کت و شلوار خاکستری برای کجاست.
رنگ پوست در تعیین کت و شلوار نقش مهمی دارااست. در حالتی‌که رنگ پوست بور و روشنی دارید رنگ‌های روشن‌تر و در صورتی‌که موهای مشکی و پوستی سبزه دارید به سراغ خاکستری بروید.

در حالتی‌که در پی یک جایگزین برای کت و شلوار مشکی می‌باشید، اولویت نخستین خود را بر روی رنگ خاکستری بگذارید؛ چون این رنگ رسمی‌تر بوده و برای ضیافت , عروسی و … مناسب‌تر است.

 

ست کت و شلوار طوسی 2

 

کت و شلوار

همچنین بلوز سپید را می توانید به عنوان شاخصه اولیه این ست گزینش نمائید.

درصورتی که به‌دنبال یک ست کژوال می باشید، میتوانید انواع کت و شلوار طوسی، ولی از جنس کتان را با کتانی سپید ست کنید! احتمالا مقداری خیره کننده به نظر رسد ولی می توانید یک لباس جالب و قشنگ برای خویش با این سبک داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *