چگونه لباس های خاکی رنگ را ست کنیم؟

لباس های خاکی رنگ و ست کردن آن

لباس های خاکی رنگ اندام را لاغرتر نشان می دهد و برای فصل تابستان رنگ قابل قبولی است. همینطور لباس های خاکی رنگ دوچندان راحت می باشند به ویژه در صورتی شلوار جین خاکی رنگ را با یک تی شرت راحت و یک کفش اسپورت بپوشید. یک بلوز آستین بلند طرح دار با یک شلوار برمودا و یک جفت کفش تخت و صاف قابل ست کردن است.

 

منظور از لباس های خاکی رنگ چیست؟

خاکی رنگی است میان خاکستری و کرم روشن (یا قهوه‌ای رنگ‌پریده) و هم اصطلاحی است که برای تعریف پارچه‌ای از این رنگ که در لباس‌های نظامی استفاده می شود، استفاده می گردد.

لباس های خاکی رنگ با ارتشی رنگ هایی می باشند که از دیرباز مورد دقت و استفاده عموم قرار می گرفته و هیچگاه از مد نمی افتد. یکی از خصوصیت ‌های رنگ خاکی این است که اشخاص را لاغرتر از آنچه می باشند نشان می‌دهد. بنابراین گزینه مناسبی برای کسانی است که اضافه وزن دارند یا درشت اندام می باشند و با استفاده از رنگ و دسته لباس می ‌خواهند لاغرتر به نظر بیایند.

مزیت دیگری که این رنگ دارد این است که تقریبا بخشی از رنگ ‌های خنثی نیز به شمار می ‌آید و به راحتی می ‌توان آن را با گونه های رنگ های سرد یا گرم پوشید. ویژگی دیگر این رنگ این است که می ‌توان آن را در لباس های اسپرت و برای استفاده روزمره و راحت در نظر گرفت و نیز لباس های سنگین ‌تر و برای مراسم رسمی ‌تر و مهمانی ها. بنابراین با انتخاب این رنگ در ظاهر معمولی با یک تیر چند نشان را زده ‌اید.

حق با شماست هماهنگ کردن یک مانتوی خاکی رنگ با رنگ شال، شلوار و حتی کیف و کفش کار راحتی نیست البته شک نکنید که وقتی ترکیب خوبی به دست بیاید نتیجه حتی بیشتر از توقع شما رضایت بخش می گردد. برای مثال همیشه یک مانتوی معمولی و اسپرت خاکی رنگ با یک شلوار جین طوطیا ای و یک شال طوطیا ای ترکیب خوبی می ‌سازد.

لباس های خاکی رنگ و ست کردن آن

لباس های خاکی رنگ با چه رنگی ست می شود؟

برای انتخاب کفش با این مدل می‌توانید از کفش‌های تخت و صاف یا مدل های کتانی  استفاده کنید و چه بهتر که  کفشتان هم رنگ مانتو یا شال‌تان باشد. شال با رنگ شاد نیز گزینه مناسبی برای پوشیدن با این رنگ مانتو است و با گرمایی که دارد به آن جلوه زیادی می دهد و برای روزهای گرم ‌تابستان نیز بسیار مناسب است.

اولین رنگ های خنثی که برای انتخاب لباس به آنها دقت می شود سفید و مشکی می باشند و رنگ های زمینی از خاکی گرفته تا حنایی در مرتبه دوم قرار می‌گیرند. همه این رنگ های زمینی می توانند در مورد تک رنگ بسیار عالی کار نمایند.

 

مکمل لباس های خاکی رنگ برای لباس

در صورتی که استفاده از لباس های سر تا پا خاکی رنگ را برای خود نمی پسندید، می‌توانید از رنگ هایی مثل نارنجی سوخته، خردلی و طیف های متفاوت آبی در کنار رنگ های خنثی زمینی استفاده فرمائید.

یک شلوار راسته خاکی رنگ، با یک کت خاکی که در قسمت کمر آن کمربندی قرار گرفته با یک کیف با طرح پلنگی و یک صندل پاشنه بلند زیبا به نظر می‌رسد.

چنانچه شما نیز از آن دسته از پسرهایی هستید که به پیچیدن شال به دور گردن شان علاقمند می‌باشند می‌توانید این رنگ شال را انتخاب کنید. به طور معمول شال خاکی رنگ با تی ‌شرت معمولی مشکی انتخاب خوبی به نظر می ‌رسد، اما انتخاب شما تنها محدود به رنگ مشکی نیست شما می توانید رنگ‌های دیگری نظیر سفید، یشمی و سرمه‌ای را نیز انتخاب کنید. زیرا ترکیب شال خاکی با این رنگ ها جواب خواهد داد.

 

مانتو خاکی با چه رنگی می توان ست کرد؟

  • رنگ سبز به آسانی با رنگ‌های خنثی مخلوط می‌ شود. رنگ خاکی رنگی خنثی است و به خوبی با سبز ترکیب می شود. هر چند رنگ خاکی با بیشتر ته‌ رنگ‌های رنگ سبز مطابقت خوبی دارد ولی بهترین همنشین رنگ خاکی از خانواده رنگ سبز، سبز زیتونی است. بدین ترتیب در حالی که مانتوی خاکی دارید سفارش می کنیم از شالی به رنگ سبز استفاده نمایید.
  • رنگ کرم یک ترکیب زیبا با رنگ خاکی بوجود می آورد. اما درصورتی که برای این ترکیب از خاکی تیره تر استفاده نمائید، جذابیت بیشتری پیدا می‌کنید.
  • رنگ خاکی به خوبی در کنار گونه های رنگ سبز دیده می شود.
  • قرمز چرک و قرمز پر رنگ دو ترکیب رنگ زیاد برای خاکی می باشند.
  • رنگ سفید و خاکی را به زیبایی در کنار هم ست نمائید.
  • یکی از رنگ هایی که بسیار آسان با خاکی ست می شود رنگ سورمه ای است.
  • می‌توانید به راحتی مانتو خاکی را با شال و شلوار قهوه ای ست نمائید.
  • رنگ خاکی را به راحتی و با زیبایی در کنار رنگ مشکی به کار ببرید.

 

updated on 2/23/2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *