چه گونه لباس های خاکی رنگ را ست کنیم؟

لباس های خاکی رنگ اندام را لاغرتر نشان میدهد و برای فصل تابستان رنگ قابل قبولی است . همینطور لباسهای خاکی رنگ دوچندان راحت می باشند به ویژه در صورتی شلوار جین خاکی رنگ را با یک تی شرت راحت و یک کفش اسپورت بپوشید . یک بلیز آستین بلند طرح دار با یک شلوار برمودا و یک جفت کفش تخت و مسطح قابل ست کردن است .
رنگ خاکی چه رنگی است؟

خاکی رنگی است میان خاکستری و کرم روشن ( یا این که قهوه‌ای رنگ‌پریده ) و هم اصطلاحی است که برای تعریف پارچه‌ای از این رنگ که در لباس‌های نظامی به کارگیری میشود , به‌کار برده میگردد .

خرقه های خاکی با ارتشی رنگهایی می باشند که از دیر باز مورد دقت و استعمال عموم قرار می گرفته و هیچگاه از مد نمی افتد .

يكی از خصوصیت ‌های رنگ خاكی اين است كه اشخاص را لاغرتر از آنچه می باشند نشان می‌دهد . بنابراين گزينه نیکی برای كسانی است كه بیش تر وزن دارا هستند يا درشت اندام می باشند و با به کار گیری از رنگ و دسته خرقه می ‌خواهند لاغرتر به دیده بيايند . مزيت ديگری كه اين رنگ دارااست اين است كه تقريبا بخشی از رنگ ‌های خنثی به شمار می ‌آيد و به راحتی می ‌توان آن را با گونه های رنگ های سرد يا گرم پوشيد .

ويژگی ديگر اين رنگ اين است كه نیز می ‌توان آن را در جامه های اسپرت و برای به کارگیری روزمره و راحت در حیث گرفت و نیز جامه های سنگين ‌تر و برای مراسم قانونی ‌تر و ضیافت ها . بنابراين با گزینش اين رنگ در ظاهر معمولی با يک تير تعدادی نشان را زده ‌ايد .

حق با شماست هماهنگ كردن يک مانتوی خاكی رنگ با رنگ شال , شلوار و حتي كيف و كفش كار راحتي نيست البته شك نكنيد كه وقتي تركيب خوبي به دست بيايد نتيجه حتي بيشتر از توقع شما رضايت بخش می گردد . برای مثال هميشه يك مانتوی معمولی و اسپرت خاكی رنگ با يک شلوار جين طوطیا ای و يک شال طوطیا ای تركيب خیر و خوبی می ‌سازد .

رنگ خاکی , رنگ خاکی با چه رنگی ست میشه
رنگ خاکی با چه رنگی ست میشود

براي تعیین كفش با اين جور نيز مي‌توانيد روي كفش‌هاي تخت و مسطح يا گونه های كتاني اکانت كنيد و چه خوب تر در شرایطی‌که هم رنگ مانتو يا شال‌تان باشد . شال با رنگ بشاش نيز گزينه نیکی برای پوشيدن با اين رنگ مانتو است و با گرمايي كه داراست به آن جلوه زيادی میدهد و برای روزهای گرم فصل‌تابستان نیز بسيار مطلوب است .

اولی رنگ های خنثی که برای گزینش جامه به آن ها دقت می شود سپید و مشکی میباشند و رنگ های زمینی از خاکی گرفته تا حنایی در مرتبه دوم قرار می‌گیرند . همگی این رنگ های زمینی میتوانند در مورد تک رنگ مضاعف عالی فعالیت نمایند .

رنگ خاکی تیره , رنگ خاکی با چه رنگی ست میشود
تکمیل کننده رنگ خاکی برای خرقه

در حالتی که استعمال از جامه های رمز تا پا خاکی را برای خویش نمی پسندید می‌توانید از رنگ های بی نیاز مثل نارنجی رنگ سوخته , خردلی و طیف های متفاوت آبی رنگ در کنار رنگ های خنثی زمینی به کار گیری فرمائید .

رنگ خاکی با چی ست میشه , مانتو خاکی با چه رنگی ست میشود
رنگ خاکی با چی ست می شود

یک شلوار راسته خاکی رنگ , با یک کت خاکی رنگ که در نصیب کمر آن کمربندی قرار گرفته با یک کیف با طرح پلنگی و یک دمپایی پاشنه بلند خوشگل به حیث می‌رسد .

کامل کننده رنگ خاکی , رنگ خاکی چه رنگی است
ست رنگ خاکی

چنانچه شما نیز قسمتی از آن مجموعه از پسرهايی هستيد كه به پيچيدن شال به دور گردن شان علاقمند می‌باشند مي‌توانيد روي اين رنگ شال اکانت كنيد . به طور معمول شال خاكی رنگ با تی ‌شرت معمولی مشكی تعیین خیر به حیث می ‌رسد , اما تعیین شما تنها محدود به رنگ مشكی نيست شما می توانيد روي رنگ‌های ديگری نظیر سفيد , يشمي و سرمه‌ای نيز اکانت كنيد . زیرا تركيب شال خاكی با اين رنگ ها پاسخ خواهد اعطا کرد .

بیشتر بخوانید : راهنمای پوشیدن کت خاکی رنگ برای آقایان

مانتو خاکی با چه رنگی ست می شود ؟

رنگ سبز به آسانی با رنگ‌های خنثی مخلوط می‌گردد . رنگ خاکی رنگی خنثی است و به خیر با سبز ادغام می شود . هرچند رنگ خاکی با بیشتر ته‌رنگ‌های رنگ سبز مطابقت خیر و خوبی دارااست ولی شایسته ترین همنشین رنگ خاکی از خانواده رنگ سبز , سبز زیتونی است . بدین ترتیب در حالتی که مانتوی خاکی دارید سفارش میکنیم از شالی به رنگ سبز استعمال نمایید .

رنگ کرم یک مخلوط مضاعف خوشگل با رنگ خاکی بوجود میاورد . اما درصورتی که برای این مخلوط از خاکی تیره خیس به کارگیری نمائید جذابیت بیشتری پیدا می‌کنید .

رنگ خاکی به زیبایی در کنار گونه های رنگ سبز چشم میگردند .

قرمز رنگ چرک آلود و قرمز رنگ پر رنگ دو ادغام رنگ فراوان خوب برای خاکی می باشند .

رنگ سپید و خاکی را به زیبایی در کنار نیز ست نمائید .

یکی رنگ هایی که فراوان با خاکی ست می شود رنگ سورمه ای است .

می‌توانید به راحتی مانتو خاکی را شال و شلوار قهوه ای ست نمائید .

رنگ خاکی را به راحتی و زیبایی در کنار رنگ مشکی به فعالیت ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *