نکته هایی که قبل از خرید کرم ضد چروک باید بدانید

نکته هایی برای خرید کرم ضد چروک

برای خودداری از ساخت چین و چروک روی پوست , بیش‌تر اشخاص از محصولاتی به کارگیری می‌نمایند که‌این خطر را کم کند و از آسیب‌های اشعه خورشید در امان بمانند . لوسیون یا این که کرم ضد چروک از پوست شما در قبال چروک شدن نگهداری میکند . درین مقاله روزنامه دلتا ویژگی‌های کرم ضد چروک و چگونگی مصرف آن را به شما خوا‌هیم اظهار کرد .

مزایا استفاده از کرم ضد چروک

تاثیرگذاری کرم ضدچروک به ترکیبات به عمل رفته در‌این محصول وابسته است . اگر به لیفت صورت و محکم شدن پوست رغبت دارید این فرآورده امداد متعددی به شما نخواهد کرد , بلکه صرفا در محافظت رطوبت و انعطاف پوست اثرگذار است .

با ارتقاء سن و قرار گرفتن در قبال عامل ها زیادی از جمله آلودگی , حرارت , مواد شیمیایی و محصول ها آرایشی , پوست کم آب می‌گردد , براین اساس کرم ضد چروک به طور معمول دربردارنده مرطوب کننده و بقیه ترکیبات اثرگذار است که برای بهبود رنگ پوست , بافت‌های سلولی و پرهیز از تولید خط روی پوست از آن به کار گیری می گردد .

در‌پی به مهمترین عناصری که می بایست در ساختار این کرم وجود داشته باشد اشاره میکنیم . هنگام خرید کرم ضد چروک مطلوب به‌وجود این گزینه‌‌ها در مخلوط کرم توجه نمایید .

مرطوب کننده
مرطوب کردن پوست میتواند نقش زیاد متعددی در خودداری از پیری زودرس پوست داشته باشد . این ماده درون منافذ پوست رخنه می نماید , انعطاف آن را ارتقا میدهد و بازدارنده کش آمدن پوست می‌گردد . اشکال متعدد مرطوب کننده‌های تجاری به صورتِ پماد , کرم , لوسیون , سرم , ژل و روغن در بازار موجود هست که دربردارنده پروتئین , موم , گلیسیرین , لاکتات و … است .

رتینوئید ( Retinoids )
دربرگیرنده ویتامین A که به صورت موضعی برای ترمیم پوست مصدوم و نگهداری از آن در قبال اشعه زیان آور خورشید به کار میرود . این ماده ایجاد کلاژن را در پوست ارتقاء میدهد .

ویتامین C و E
این عنصرها آنتی اکسیدان‌هایی حاذق به شمار میروند که رادیکال‌های آزادِ پوست مثل اکسیژن را در اختیار گرفتن می‌نمایند . در دست گرفتن رادیکال‌های آزاد اهمیت متعددی در زنده نگه داشتن سلول‌ها داراست .

پیش از هر چیز فرآورده پوست خویش را بشناسید و با دقت به آن کرم ضد چروک مناسب را انتخاب نمایید تا تعادل سطح چربی پوست بر نیز نریزد .

 

کرم ضد چروک

 

کرم ضد چروک برای دور چشم

این کرم , برای بخش‌های متفاوت پوست ساخت می‌گردد . پوست اطراف چشم بسیار باریک و حساس است , در شرایطی‌که می خواهید چنین محصولاتی را روی پوست خویش به کار ببرید , حتما کرم مطلوب بدور چشم را به صورت مستقل تهیه و تنظیم فرمایید .

پوست چرب
پوست چرب , به صورت ارگانیک چربی متعددی تولید می‌نماید , پس برای خودداری از ساخت آکنه , پیش از خرید با دکتر معالج کارشناس مشاوره و کرم ضد چروکی را که چربی کم‌تری دارااست , تعیین نمایید .

پوست خشک
پوست خشک مستعد پیری زودرس است , براین اساس می بایست به صورت تر و تمیز آن را مرطوب نگه دارید و در صورتیکه تصمیم به به کارگیری از این کرم دارید , نوعی را گزینش فرمائید که چربی بیش‌تری داراست .

پیشنهاد : بعداز چندین ماه به کار گیری از یک کالا ضد چروک , کرم خویش را تغییر تحول دهید . پوست بدن , خویش را با حالت جدید تطبیق میدهد و پس از دوران طولانی ممکن است نسبت به محصول ها واکنشی خنثی داشته باشد .

برای تقویت پوست خویش میتوانید از ماسک‌های خانگی و ارگانیک هم کمک بگیرید . به عنوان مثال یکی از شایسته ترین ماسک‌هایی که می توانید از آن استفاده فرمائید ماسک آلوئه‌ورا است که تحت عنوان مرطوب کننده و آبرسان قدرتمند پوست شناخته میشود .

رفع چین و چروک با دارو قابلیت پذیر نیست , چون در واقع سلول‌های پوست از دربین رفته‌اند . استفاده از کرم‌های ضد چروک پیش از آسیب رسیدن به پوست پیشنهاد می‌گردد . برای اشخاصی با پوست خشک از اوایل ۲۰ سالگی و در صورت داشتن پوستی چرب از سن ۳۰ به بعد , محصول ها ضد چروک را می‌توان به عمل برد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *