چند نکته برای پوشیدن لباس اورسایز خانم ها!

لباس اورسایز

لباس اورسایز چیزی نیست که به این زودی‌ها از کمد لباس شما حذف شود زیرا هم ترند این چند سال اخیر است و هم از چیزی که فکرش را بکنید راحت‌تر! پس درصورتی که اهل پوشیدن آن نیستید، و فکر می کنید به شما نمی‌آیند یا با پوشیدن‌شان حس غرق شدن در یک عالمه پارچه را دارید، باید بهتان بگویم که از الف تا ی این مطلب مه استایل برای شماست، زیرا قرار است بعد از خواندن تعدادی روش برای پوشیدن لباس اورسایز خانم ها، طرفدار پروپاقرص آنها شوید.

 

۵ روش پوشیدن لباس اورسایز خانم ها

اندازه لباس

او‌لین و مهم‌ترین اصلی که هنگام انتخاب و خرید یک لباس اورسایز می بایست در نظر بگیرید “تن‌خور لباس” است. لباس‌هایی که مدل اورسایزی دارند طبق استاندارد سایز، مدل‌سازی و طراحی شده‌اند پس درصورتی که می خواهید یکی از این لباس‌ها را خریداری کنید در وهله اول آیتمی را تعیین نمایید که درست سایز خودتان است؛ درصورتی که گشادی یا آزادی آن باب میل‌تان نبود تنها یک سایز بالاتر بروید.

لباس اورسایز

 

قد لباس

علاوه بر میزان آزادی لباس به بلندی آن هم باید توجه کرد. قد لباس و آستین، یا قد شلوار آیتمی که انتخاب می‌کنید نباید از حد معمول بلندتر باشد. درصورتی که دوست دارید با این لباس‌های اورسایز، خیلی شیک باشید از سایز اصلی‌ فراتر نروید.

لباس اورسایز

 

مطالب مرتبط:

دامن شلواری با چه بلوزی ست می شود؟

 

همه اجزای استایلت را اورسایز انتخاب نکن!

بهتر است همه لباس های اورسایز را کنار هم انتخاب نکنید! البته برای برخی چاق‌تر دیده شدن با یک استایل، آن‌چنان هم اتفاق مهمی نیست یا آن‌قدر لاغر می‌باشند که با چنین چیزی مشکل نداشته باشند؛ پس این امر قانون نیست بلکه یک راه حل برای خلاص شدن از فکر چاق نشان دادن است.

 

ست کردن جامه اورسایز

به طور مثال درصورتی که از یک شومیز یا تی‌شرت اورسایز استفاده می‌کنید شلوار جین اسکینی، لگ یا جوراب شلواری می تواند برای شما انتخاب بهتری باشد. درصورتی که یک کت اورسایز انتخاب کردید یک لباس اسکینی برای زیر کت و یک شلوار STRAIGHT برای کامل شدن آن بپوشید و درصورتی که شلوارتان اورسایز بود سعی نمائید بلوز یا تی‌شرتSTRAIGHT کاملا جذب برای بالاتنه خود تعیین نمایید.

لباس اورسایز

 

پوست بدن

به عنوان آخرین ترفند باید بگویم که بهتر است قسمتی از پوست بدنتان را نمایان نمایید. دست یا پا فرقی ندارد، تنها کافی است لباس اورسایزی را انتخاب نمایید که قسمتی از بدن را نشان دهد. نیازی نیست لباسی را انتخاب نمایید که میزان دکلته آن زیاد است کافی است مقداری از مچ دست و پا یا حتی گردنتان بیرون باشد.

پس همان‌طور که بارها گفته‌ام هیچ قانونی در لباس پوشیدن وجود ندارد و فقط چیزی که در هر استایلی، بی قید و شرط می بایست از آن پیروی کرد داشتن “ اعتماد به‌نفس ” است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *