محصولات آرایشی دور ریختنی را بشناسید

محصولات آرایشی بسیاری وجود دارد که امروزه خانم ها هزینه بسیاری برای خرید آن می پردازند تا به وسیله آن زیبایی خود را ارتقا دهند، بعضی از خانم ها به استفاده از لوازم آرایش عادت کرده اند و نمی توانند با چهره ای عاری از آرایش بیرون بروند. استفاده از لوازم آرایش نیازمند رعایت نکاتی مهم است که احتمالا اکثری از خانم ها از آن بی خبر هستند. بعضی از لوازم آرایش ها قابل به کار گیری نیستند و می بایست هرچه زودتر آن ها را دور بریزید و استفاده نکنید که در ادامه با آن ها آشنا می شوید.

 

محصولات آرایشی تاریخ گذشته

کلیه لوازم آرایش ها تاریخ انقضا دارند و حتی درصورتی که یک روز از تاریخ مصرف لوازم آرایش گذشته باشد شما نباید از آن استفاده نمائید. استفاده از لوازم آرایش تاریخ گذشته باعث صدمه و آسیب به پوست صورت می شود، پس حواستان به تاریخ انقضای لوازم آرایش تان باشد.

 

محصولات آرایشی تاریخ گذشته

 

محصولات آرایشی بلا استفاده

برای همه خانم ها پیش آمده که بعضی از محصول ها آرایشی را می خرند البته یا از رنگ آن خوششان نمی آید و یا این که با پوست شان سازش ندارد به همین بلا استفاده می مانند، اینگونه لوازم آرایش ها که هیچوقت نمی خواهید از آن ها استفاده نمایید هم می بایست دور بریزید.

 

محصولات آرایشی که به خوبی از آن ها نگهداری نشده

کلیه محصول ها آرایشی نیاز دارند در حالت خاصی از آن‌ها مرابت شود به عنوان مثال بعضی از آن ها می بایست در دمای زیر 30 درجه نگهداری شوند، درصورتی که در نگهداری از آن ها به این نکته توجه نکرده اید بایستی لوازم آرایش تان را دور بریزید.

 

محصولات آرایشی تاریخ گذشته

 

لوازم آرایشی که پوست را تحریک می‌کنند

بعضی از لوازم آرایش ها سبب تحریک پوست صورت می‌شوند، درصورتی که شما نیز لوازم آرایشی دارید که پوست تان را تحریک می کند دیگر نباید از آن استفاده نمائید. اگر به استفاده از اینگونه لوازم ارایش ها ادامه بدهید پوست صورت تان دچار قرمزی، التهاب و خارش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *