با ماسک مو طبیعی به جنگ موخوره ها بروید!

ماسک مو خانگی بهتریسن درمان برای موخوره

موخوره مشکلی است که همگی ما بارها با آن مواجه می‌شویم ; به‌خصوص در صورتی‌که موهای خشکی داشته باشیم . یک کدام از شایسته ترین روش‌ها برای رفع موخوره به کارگیری از ماسک مو های طبیعی است .
موخوره به دلایل متفاوتی ایجاد می‌گردد ; البته به‌طور معمول موخوره در اشخاصی که دارنده موهای خشک میباشند , رایج‌تر است . روش‌های متعددی برای رفع موخوره از موها موجود است که یکی‌از شایسته ترین راه‌ها به کار گیری از ماسک‌هایی است که به یاری انواع مواد ارگانیک به راحتی میتوانید آن‌ها‌را در خانه تهیه و تنظیم فرمایید .

ماسک مو عسل و موز

با ماسک ارگانیک موز و عسل , به راحتی میتوانید موخوره را کم فرمایید . پوست یک موز را بکنید و آن را له نمائید ; بعد از آن پاره ای عسل به آن اضافه فرمایید . برای اخذ نتیجه خوبتر , یه خرده نیز شیر به آن اضافه نمایید تا خمیر نرمی به‌دست بیاید . هم اکنون ماسک را روی پوست سرتان بمالید و حدود ۲۰ دقیقه شکیبایی نمایید ; بعد سرتان را با شامپوی همیشگی خویش بشویید .

ماسک مو تخم مرغ و عسل برای رفع موخوره
تخم‌مرغ پر از اسیدهای چرب و پروتئین است. به همین جهت به خوبی می تواند موها را تقویت نماید و آنان‌را در قبال موخوره مقاوم سازند . همینطور تخم‌مرغ موها را صاف و از گره افتادن در آن ها جلوگیری مینماید . شما میتوانید از ماسک موی تخم‌مرغ برای رفع موخوره , یک بار در هفته به کارگیری فرمائید .

زرده تخم‌مرغ , دو قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک قاشق غذاخوری عسل را باطن ظرفی مطلوب با یکدیگر مخلوط نمائید و ماسک را به بازه نیم ساعت روی موهای خویش قرار دهید . بعداز بازه زمانی زمان ذکر شده موهایتان را آبکشی فرمائید و بعد از آن موها را با شامپو بشویید .

 

ماسک مو بهترین درمان

 

ماسک مو روغن زیتون و عسل
سه قاشق غذاخوری زیتون را همراه با دو قاشق غذاخوری عسل ارگانیک مخلوط فرمایید. ماسک حاصل شده را به تمامی قسمت‌های مو خویش بمالید . بعداز گذشت ۳۰ دقیقه موهایتان را با آب گرم و شامپو بشویید . این ماسک قادر است به رفع موخوره امداد متعددی نماید .

ماسک مو آووکادو و روغن بادام
آووکادو یک نرم کننده ارگانیک برای موها و همینطور برای رفع موخوره بسیار خوب است . مقداری از گوشت آووکادو را له نمائید. سپس مقدار کمی روغن بادام به آن بیفزایید ; خمیر  حاصل شده را به موهایتان بمالید و حدود ۳۰ دقیقه تا وقتیکه خمیر خشک شود شکیبایی نمائید . اکنون با شامپو موهایتان را بشویید . در‌حالتی که هر هفته از این خمیر روی موهایتان به کارگیری نمایید , شاهد رفع موخوره و کاهش شکنندگی موهایتان خواهید بود .

رفع موخوره با شیرین بیان
یک استکان شیرین بیان را در سه استکان آب بریزید و بگذارید ۱۰ دقیقه بجوشد و آهسته آهسته دم بکشد . پس از این‌که سرد شد , آن را صاف نمائید و هر روز از این مایع به موى سرتان بمالید . این محلول در از میان بردن موخوره فراوان اثرگذار است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *