لباس چرم زنانه را چگونه ست کنیم؟

لباس چرم زنانه

لباس چرم زنانه در وهله نخستین یک استایل کلاسیک را یادآور می‌گردد ولی در دنیای روز جاری و با اعتنا به ترندهای فصل زمستان همین سال، هیچ محدودیتی برای استعمال از این جور پارچه نیست. در طی بیست سال گذشته بارها شاهد بازگشت ترند چرم بوده‌ایم با این تفاوت که این‌بار تاکید بر استایل دهه‌ ۹۰ است. در ادامه به بررسی چندین استایل در رابطه با اصول ست کردن لباس چرم می پردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

ست کردن لباس چرم زنانه

کت چرم

پوشیدن یک کت چرمی بلند به همراه تاپ نیم‌تنه و شلوار بلند ثابت می نماید که چرم را می‌توان به حالت روزمره هم بهره برد. رنگ بژ و چرم مشکی می تواند به این استایل زنانه جنبه‌ خاصی می بخشد.

لباس چرم زنانه با بوت

 

بوت و بارانی

بارانی چرم بعد از گذشت سال ها همچنان تحت عنوان یک لباس دوست داستنی ایجاد می‌گردد. یکی‌از اصول ست کردن لباس چرم همراه کردن بارانی‌ بلند چرم با بوت‌ از همین جنس است؛ که اما درصورتی که هم‌رنگ کت انتخاب شوند یک استایل مونوکروم جسورانه خواهند ساخت. و در غایت جین‌های اسکینی شایسته ترین مکمل بوت‌ است و یک ترکیب عالی برای شما خواهد ساخت.

 

کت و شلوار

درصورتی که جزو آن نوع از کسانی می باشید که با جسارت بالا ترندها را دنبال می کنند، برای فصل زمستان سال جاری به سراغ کت و شلواری از جنس چرم براق بروید. برش‌های صاف برای شلوار برخلاف برش‌های کلوش و اسکینی علاقه مندان زیادی ندارد، در حالی که کت‌های چرم با برش اندامی طرفداران خودش را در طی سال‌ها حفظ نموده است.

 

اصول ست کردن لباس چرم زنانه

 

پالتو اورسایز

پالتو اورسایز چرم مشکی براق را می توانید با کفش‌های پاشنه بلند بپوشید و استایلی دخترانه بسازید. و با اضافه کردن یک عینک دور طلایی و هماهنگ کردن آن با گوشواره‌های حلقه‌ای کوچک از حالت تند و رسمی خارج فرمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *