نکاتی که درباره ی لباس شب سفید باید بدانید!

لباس شب سفید

در حقیقت لباس شب سفید موجب می‌شود معصوم، شاداب و سرزنده جلوه کنید. با این رنگ در هر جشن و رویدادی بدون آنکه تلاش نمایید جذاب‌تر می شوید، به شرط آن که درست ست لباستان را انتحاب نمایید. لباس سفید، هنگامی که به درستی پوشیده شود می‌تواند به پوست و ظاهر شما جذابیت فراوانی ببخشد. با رعایت کردن نکات زیر می توانید در مجلس بدرخشید. پس در ادامه با مه استایل همراه باشید.

لباس شب سفید، انتخاب درست سایه

منظور از سفید فقط یک رنگ نیست. باید بدانید زمانی که درباره ی سفید صحبت می‌ شود می تواند رنگ‌های عاجی،کرم، پوست تخم‌مرغی، سفید خامه‌ای، سفید یخچالی، سفید الماسی و وانیلی را شامل شود. به این ترتیب مهم است که بدانید رنگ پوست‌تان با کدام یک از طیف‌های سفید متناسب است. همیشه پیش از انتخاب یک لباس شب سفید، سعی کنید ته رنگ پوست خود را بشناسید.

 

لباس شب سفید

 

لباس شب سفید، افزودن کمی رنگ

سال‌ها پیش پوشیدن لباس تماما سفید تفاوت زیادی با مد روز داشت، اما اکنون می‌توان با افزودن مقداری رنگ سنت شکنی کرد. انتخاب سایه‌های دیگر رنگ سفید یا افزودن همرنگ روشن می تواند گزینه خوبی باشد. مثلا شما می توانید با انتخاب رنگ دیگر در کنار رنگ سفید به زیبایی لباس خود هیجان زیادی ببخشید.

 

لباس شب سفید، تناسب کیف و کفش

برای انتخاب کیف و کفش متناسب با لباس سفید مجلسی سعی نمایید از سایه‌های دیگر سفید استفاده نکنید. اینجا یک رنگ دیگر انتخاب کرده و کیف و کفش را با هم ست نمایید. این یک نگاه جذاب و یک پارچه ایجاد می کند و ظاهر بهتری به لباس سفید می دهد. شک نکنید که بسیار زیباتر خواهید شد.

 

انتخاب هوشمندانه و شناخت موقعیت

همان‌طور که می توانید لباس سفید مجلسی را در بسیاری از روزها و مکان‌های متفاوتی بپوشید، بعضی مواقع هم مناسب پوشیدن لباس سفید نیستند مثل مراسم ختم و تشییع.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *