چگونه رنگ های خنثی را در لباس هایمان به کار ببریم؟

معمولا زمانی نام رنگ های خنثی را می‌شنویم، به یاد رنگ‌های مشکی، سفید، قهوه‌ای، خاکستری مایل به قهوه‌ا‌ی، زیتونی، سورمه‌ای و خاکستری میافتیم. برخی از اشخاص نیز با شنیدن اسم رنگ‌های خنثی، به یاد واژه «خسته کننده» می‌افتند!

این رنگ‌های زیبا درصورتی که با طرح‌های جذاب، بافت برجسته، و زیورآلات جذاب ست شوند، یک استایل بسیار شیک و جذاب خلق می نمایند. در این مطلب ما قصد داریم روش ست کردن رنگ‌های خنثی را به شما آموزش دهیم.

 

چگونه رنگ های خنثی را ست کنیم!

از طرح پوست حیوانات استفاده نمایید

پارچه‌هایی که طرح پوست حیوانات را دارند، اصولا یک الگو از رنگ های خنثی می‌باشند. ولی می‌توانید با استفاده از این پارچه‌ها، یک استایل ساده و یکنواخت را به یک استایل شیک و منحصر به فرد تبدیل فرمائید.

به عنوان مثال می‌توانید یک شلوار کرم رنگ را با یک بلوز طرح پلنگی ست نمایید. یا این که از یک کفش نوک تیز مخملی و یک کیف چرمی کرم رنگ استفاده نمایید و لذت ببرید.

 

ست کردن رنگ های خنثی در لباس

 

رنگ ها را با هم ست کنید

درصورتی که فکر می کنید رنگ خنثی با هر رنگ دیگری هماهنگ است اشتباه می‌کنید. رمز داشتن یک استایل شیک و زیبا با پوشیدن لباس‌هایی به رنگ خنثی این است که این رنگ‌ها را به گونه‌ای با هم ست نمایید که باهم هماهنگ باشند. مثلا، بهتر است رنگ قهوه‌ای را با رنگ نارنجی، و رنگ خاکستری را با رنگ بنفش ست کنید.

 

از زیبایی گل‌ها بهره ببرید

چطور می‌توانیم لباس‌های طرح گل‌دار را به زیبایی ست کنیم؟ بهتر است این طرح را با رنگ‌‌های خنثی ست نمایید. مثلا می‌توانید یک شلوار پاچه گشاد با طرح گل‌دار را با یک پیراهن جین، یک کیف کوچک مشکی و یک کفش پاشنه بلند جیر به رنگ خاکی ست نمایید.

 

از رنگ‌های گرم و طبیعی و رنگ های خنثی استفاده نمایید

رنگ‌های طبیعی و گرم مثل آبی کمرنگ، کرم شنی، آجری، خاکستری و غیره، آنقدر شیک و زیبا هستند که به راحتی می‌توانید از آن‌ها برای هر مراسمی بهره ببرید، مزیت دیگر این رنگ‌ها این است که برای هر فصلی مناسب می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *