چه عطر و ادکلن هایی برای فصل تابستان مناسب است؟

عطر و ادکلن مناسب فصل تابستان انتخاب کنید

انتخاب عطر و ادکلن مناسب با فصل تابستان برای دفتر و ضیافت که عطر و رایحه‌اش دور‌وبری ها را آزار ندهد یک ضرورت است . از سوی دیگر تعریق فراوان در روز‌های تابستانی نیز منجر میگردد تا شما نیاز بیشتری به به کارگیری از رایحه و ادکلن پیدا فرمائید .

خصوصیت عطر و ادکلن تابستانی مطلوب

حقیقت این است که بو و ادکلن استاندارد علامت خاصی برای گزینش ندارد و شما نمی‌توانید براساس قیمت از باکیفیت بودن و ماندگاری بو مطمئن باشید . همینطور تقریباً در بازار کشور‌ایران به حدی نمونه‌های بدلی و تقلبی از مارک‌های پر اسم و رسم تشکیل‌شده که تشخیص آن واقعاً سخت است .

راه خرید عطر عالی ابتدا تحقیق در رابطه برند متبوع و سپس پی بردن نکاتی در مورد نحوه‌ به کارگیری از عطر است . با این وجود مواقعی موجود است که راجع به همه صدق می کند . این نکات عبارتست از :

عطر‌های شیرین ماندگارترند و سردی هوا نیز به ماندگاری‌شان یاری میکند به همین بهانه اینگونه عطر‌ها در فصل زمستان پیشنهاد میگردند .
برای فصل‌تابستان دقیقا قضیه برعکس است . یعنی عطر‌های گرم و شیرین ماندگاری کمتری دارا‌هستند و درین فصل به کار گیری از عطر‌های خنک پیشنهاد میگردد . در واقع گرمای هوا باعث افزایش محدوده پخش عطر میشود. همین امر منجر خواهد شد اثر رایحه در روز‌های گرم خیلی زود کم رنگ شود .
همینطور به یاد داشته باشید , عطر‌هایی با بوی میوه‌ای و گلی , آرام , خنک و رمانتیک بوده و به عطر‌هایی با بوی تند شناخته میگردند .

 

عطر و ادکلن تابستانه

شیوه های ماندگاری رایحه و ادکلن در فصل‌تابستان

۱ . یک راه برای آنکه عطر و ادکلن تابستانی که گزینش میکنید ماندگاری بیشتری داشته باشد این است که چنانچه پوست خشکی دارید قبل از به کارگیری از عطر پوست خودرا مرطوب کرده و بعد از آن عطر را روی آن بزنید . غالبا پوست‌های خشک گنجایش قابل قبولی برای نگه داشتن مولکول‌های رایحه ندارند . همینطور از عطر‌هایی با غلظت روغن بالا یعنی در بین ۱۲ تا ۳۰ درصد به کارگیری نمایید , چون ماندگاری بیشتر و مناسبی دارا‌هستند .
۲ . راه حلی دیگر این است که برای ماندگاری بیشتر عطر‌های سرد و تلخ تابستانی  روی پوست‌تان داشته باشند می بایست آن را روی نقاطی از پوست که نبض دارا‌هستند نظیر مچ دست , کنار گردن , پشت گوش , پشت آرنج , زیر گلو و چه بسا پشت زانو و روی مچ پا اسپری فرمایید . ضربان نبض درین نقاط سبب حرارت بیشتر و در نتیجه پخش بیشتر و خوبتر عطر رایحه میشود .
۳ . نباید هیچوقت مو‌ها را دستکم بگیرید . اسپری کردن عطر روی مو‌ها منجر میگردد تا بو عطر تمام روز همراه شما باشد .

بایستی این نکته را بدانید که هر چند عطر‌های دارای اسم و رسم و محبوب بسیار خوبی پیدا میگردند , البته حتی یک بو یا این که ادکلن کمتر مشهور از نظر تجاری , موجب رضایت شما شود پس در صورت رضایت از یک عطر فارغ از توجه به برند , آن را خریداری فرمائید .

 

عطر و ادکلن مناسب تابستان

 

نکاتی در رابطه به کارگیری از عطر در فصل تابستان

در ابتدا و مهم‌تر از هر چیز رایحه را مدام روی پوست تمیز به کار ببرید . چنانچه می خواهید اندازه مقاومت بو بیشتر باشد , پس از اینکه کمی به پوست‌تان زدید , کمی درانتظار بمانید تا خشک شده و جذب پوست شود و آن‌گاه یکی دوبار دیگر به همین ترتیب انگار که بخواهید یک سری لایه روی نیز بکشید این فعالیت را تکرار فرمائید . این‌طور مواد معطر بیشتر جذب پوست میگردد . در حقیقت الکلی که به رایحه اضافه شده موجب پخش شدن آن در دور و اطراف می‌گردد . همینطور دقت داشته باشید که شیشه‌های عطر و ادکلن خویش را پشت پنجره و جلوی نور آفتاب قرار ندهید . مخصوصاً در حالتی‌که شیشه‌ی آنان شفاف و غیررنگی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *