کرم اصلاح صورت چگونه درست می شود؟

کرم اصلاح صورت برای پوست صورت

روش قرار دادن یک لایه ی سفید کفی روی صورت قرن هاست که متداول است. این روش برای دوری از دچار شدن به زخم و بریدگی در ناحیه ی چانه و صورت کاربرد خوبی داشته است. در‌این چگونه با روش ساخت کرم اصلاح صورت خانگی اشنا می شویم.

 

طرز تهیه کرم اصلاح صورت:

۱ – یک قطعه صابون مرطوب کننده و یک صابون معمولی بردارید و آن ها را در یک قابلمه ی استیل بزرگ رنده نمایید.

 

۲ – ۱ قاشق غذاخوری بزرگ روغن زیتون و ۱ قاشق غذاخوری بزرگ روغن کرچک به این مواد بیش تر فرمایید.

 

۳ – به قدری آب مقطر به این قابلمه اضافه نمایید که صابون های رنده شده در حین هم زدن آغاز به چسبیدن به یکدیگر نمایند.

 

۴ – مخلوط را به قدری روی حرارت کم هم بزنید که همه چیز با هم مخلوط شوند و آب شروع به تبخیر شدن نماید. این فرآیند وقتی استفاده می شود که صابون سازان از نتایج کار زیاد راضی نیستند.

 

۵ – زمانی صابون غلیظ تر شد، اسانس مورد نظر خود را به آن اضافه نمایید. در این صورت اسانس پرتقال و میخک تاثیر خوبی دارند. این صابون ها خودشان معطر هستند، فقط می خواهیم به بوی زنانه ی صابون مرطوب کننده عطری مردانه بدهیم. چندین قطره اسانس کافی است، مگر اینکه دوست داشته باشید مردم قبل از دیدن خودتان بویتان را حس کنند.

 

۶ – صابون نرم شده ی معطر را از کاسه خارج کرده و در یک قهوه جوش بریزید و بگذارید از چند ساعت تا یک ساعت بماند. مخلوط نهایی نباید بیش از حد شل باشد، درصورتی که این طور است آن را مجددا روی اجاق گاز قرار دهید تا میزان آب بیشتری از آن تبخیر شود. بعد آن را در یک شیشه ی مربا یا ظرفی مشابه آن بریزید.

 

به وسیله این کرم اصلاح صورت خانگی شما می توانید بدون نیاز به کرم هایی که در بیرون به فروش می رسد و دارای مواد شیمیایی هستند یک کرم ارگانیک داشته باشید.

 

کرم اصلاح صورت برای پوست صورت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *