سشوار کردن و صاف کردن مو با ساده ترین روش ها

سشوار کردن موها

برای صاف کردن موهای خویش لازم نیست تا هر بار به آرایشگاه بروید یا از اتو مو استفاده کنید. تنها با چند ترفند ساده می توانید موهای خود را با سشوار کردن صاف کنید.
آیا شما نیز می خواهید بدانید چه طور موهای صاف یا این که فرفری را سریع‌تر خشک و شایسته ترین نتیجه را اخذ کنید؟ برخلاف تصور اکثریت , سشوار کردن موی چندان هم طاقت فرسا نمی‌باشد و تنها می بایست نکاتی را در نظر بگیرید .

سشوار کردن موهای صاف

ابزار مناسب را بردارید :
سشوار مناسب :
سارا پوتمپا استایلیست نیویورکی میگوید : دست کم درپی ۱۸۰۰ وات و تنظیمات گرما و هوای متفاوت باشید . گرمای میانگین ​​برای خشک کردن موی خوبتر است . گرمای فراوان شکل موهای شما‌را ویرایش می‌نماید و به آن معنا می دهد .

نازل یا این که سری سشوار :
از این عمل صرف نظر نکنید . این یک ظواهر صاف را در پی خواهد داشت و از نزدیک شدن بیش تر از حد موها به گرما دوری میکند .

برس گرد :
رشته‌های موی را جدا فرمائید , قسمت‌های انتهایی را بکشید یا این که با این ابزار موج تولید فرمایید . نکته مهم برای صرفه‌جویی در زمان : هرچه سطح یک برس شما بزرگ‌‎تر باشد , زمان خشک شدن موهای شما سریع‌تر میشود .

گیره موی :
این لایه‌ها را به حالت جدا و راحت مدیریت می‌نماید و از آسیب‌های ناشی از چندبار سشوار کردن موی پرهیز می نماید .
محصول ها خویش را انتخاب نمایید

 

سشوار کردن و صاف کردن موها

موس
در صورتی‌که میخواهید ضخامت به موهایتان ببخشید موس موی را روی رشته‌های نمناک گیسو بزنید .

کرم یا این که ماسک موی
برای صاف و نرم کردن موهای کم آب یا این که آسیب دیده , پیشین و پس از مدل دادن به موی حتما از کرم یا این که ماسک مو مطلوب موهایتان به کار گیری نمایید .

اسپری موی
برای اضافه کردن ماندگاری به مدلی که به موهایتان داده اید , از اسپری موی ضد رطوبت روی ریشه‌های نسبتاً کم آب و یا این که بعداز خشک شدن بدون نقص به کارگیری نمائید .

موهای صاف , گام اولیه : خشک کردن نخستین و بخش‌بندی کردن
پس از کم آب کردن موهای مرطوب , سشوار خویش را روی حرارت میانگین ​​و سرعت هوای مطلوب قرار دهید . موهای خویش را تا ۸۰ درصد کم آب نمایید .
موهای بالای سر خویش را جمع نمایید و با کلیپس آن را نگه دارید . با به کارگیری از گرمای بیشتر , لایه‌های زیرین را با برس کم آب فرمائید . برای امداد به صاف کردن موی و ساخت درخشش , سر سشوار را درسمت ذیل قرار دهید .

گام دوم : کم آب کردن لایه های بالای موی
کلیپس را برداشته و از آن برای نگه داشتن لایه‌های زیر و به دور آن به کار گیری فرمائید . بپیچید و کلیپس بزنید مدل خرگوشی یا این که خیلی شل دسته دم اسبی نگه دارید تا ظاهری تروتمیز پیدا نمائید .
بخش بالا را خشک نمایید . برای افزودن حجم , ریشه‌ها را انگیزه قرار داده آنگاه درسمت انتهای گیسو بیایید , با به کارگیری از برس گرد , موها را درسمت جلو و بیرون بکشید .

گام سوم : شکل آخرین
کلیپس را بردارید . تمامی موها را به عقب بکشید . موهای کم آب اطراف پیشانی را تقسیم نمائید .
برای گرد کردن پایین موهای خود آنان‌را با یک برس گرد بپیچانید , با حرارت بسیار سشوار و با هوای سرد تهیه نمایید . در زمان صاف کردن پشت موهای خود برس را بکشید در حالی که کم آب شدند هر وقت با هوای گرم کارتان به آخر رسید , از هوای سرد سشوار روی موها و از کرم ضد وز برای از فی مابین بردن موهای وز شده یا این که اسپری موی به کارگیری فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *