ست کردن کراوات با پیراهن های مختلف

ست کردن کراوات با پیراهن های مختلف

ست کردن کراوات با بلوز های متفاوت از شایسته ترین روش ها برای نمایش دادن عشق به مد و استایل روز در محیط های قانونی، همانند مجالس می باشد. البته برای این که این کار را درست انجام دهیم می بایست قوانینی را در ست کردن رنگ ها رعایت کنیم.

رنگ ها و طرح های بسیار مختلفی برای ست کردن کراوات با پیراهن های متعدد وجود دارند که دایره این سردرگمی را بیشتر می کنند.

ست کردن کراوات با پیراهن سفید

از مزایای مهم پیراهن سفید این است که، می توان آن را با همه چیز ست کرد. پیراهن های سفید خود را می توانید تقریباً با انواع مدل های کراوات نظیر، راه راه، کراوات های ابریشمی، چهارخانه یا بافتنی، ست نمایید. درصورتی که ترجیح می دهید که ریسک نکنید و پیراهن سفید را انتخاب نموده اید، با انتخاب کردن کراوات هایی که دارای رنگ، طرح، یا بافت جالب هستند، ظاهری دیدنی برای خود بسازید.

 

ست کردن کراوات با پیراهن آبی آسمانی

مکمل رنگ آبی نارنجی است. به همین خاطر ترکیب رنگ نارنجی سوخته با پیراهن آبی آسمانی بسیار ترکیب ایده ال و مناسبی می باشد. زرد و قرمز، رنگ های متضاد آبی هستند بنابراین، طیف های زرشکی/ جگری یا خردلی/ طلایی بهترین نتیجه را خواهند داد. کراوات هایی از این قبیل می توانند تک رنگ یا راه راه مورب سرمه ای باشند. از رنگ های مشابه رنگ آبی، سبز است. برای داشتن ظاهری اتوکشیده و آرام بهتر است از کراوات سبز تیره جنگلی استفاده فرمائید.

 

ست کردن کراوات با پیراهن صورتی

رنگ های نزدیک به رنگ صورتی، بنفش و یاسی هستند. تعیین کراوات با طیف های تیره تر از این رنگ ها برای ست کردن با پیراهن های صورتی، انتخاب بسیار مناسبی است. رنگ مکمل صورتی، رنگ سبز است. و طیف خاکی مات انتخاب جسورانه ای است که باعث متمایز شدن شما از دیگران خواهد شد.

 

ست کردن کراوات با پیراهن های مختلف

 

مطالب مرتبط: تاثیر پلیور در استایل مردانه

 

ست کردن کراوات با پیراهن چهارخانه

پیراهن های چهارخانه را همیشه می بایست با کراوات دارای طرح بزرگ تر ست کرد تا کراوات در آن گم نشود. پیراهن های چهارخانه ریز می توانند با رنگ های مشابه، مکمل یا متضاد رنگ کراوات ست شوند. مثلا، کراوات سرمه ای با پیراهن چهارخانه ریز آبی آسمانی یا صورتی بسیار زیبا می شود.

 

ست کردن کراوات های راه راه با پیراهن چهارخانه

برای ست کردن کراوات های راه راه با پیراهن چهارخانه، انتخاب کراواتی با راه راه های بزرگ آیتم قابل قبولی می‌باشد. زیرا سبب می شود کراوات در طرح پیراهن گم نشود و این نکته را به یاد داشته باشید که حتماً یکی از رنگ های طرح راه راه انتخابی مانند یکی از رنگ های ثانویه پیراهن شما باشد.

 

ست کردن کراوات با پیراهن های مختلف

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *