یقه اسکی مردانه و ست کردن آن با انواع لباس

یقه اسکی مردانه در سال 2020  بار دیگر قدرت خود را در صنعت مد و فشن و استایل نشان داد، به دلیل آنکه بخش اعظمی از آقایان که به استایل جذاب و امروزی علاقه دارند به خرید بلوز یقه اسکی، بیشتر از یک پیراهن ساده توجه نشان دادند.

 

 انوع مدل بلوز یقه اسکی

اولین نوع گریبان اسکی، مدل کلاسیک است. این نوع جامه مردانه کلاسیک، یقه برگردان دارد و مناسب استایل رسمی مردانه است. دومین بلوز، نوع یقه کوتاه است که نیازی به تا زدن ندارد. طراحان این نوع لباس مردانه را از بعضی لباس‌های ورزشی قدیمی الهام گرفته‌اند.

 

چه لباسی با یقه اسکی بپوشیم؟

یقه اسکی مردانه، یک نوع لباس مردانه شیک و خاص و زیبا است که درصورتی که شما در تعیین لباس‌های دیگرتان توجه بیشتری داشته باشید، استایل ‌تان جذاب‌تر خواهد بود. با این وجود استایل‌ مردانه با این نوع پیراهن، شباهت بسیاری به استایل‌ دانشجو ها و آقایان دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی دارد که بسیار جالب و چشمگیر است.

 

یقه اسکی و کت تک مردانه

این روزها آقایان به کت تک مردانه دقت و علاقه بیشتری نشان می‌دهند و به‌ غیر از مراسم و ملاقات های رسمی که کت و شلوار مردانه به تن دارند، پوشیدن کت تک را ترجیح می‌دهند، به این دلیل که ظاهری جذاب و تنوع بیشتری دارد.

یکی از لباس‌هایی که به خوبی با یقه اسکی مردانه ست می‌شود، کت تک است. این استایل پاییزه و زمستانه برای قرار، بیرون رفتن، محل کار و ضیافت یک انتخاب چشمگیر و منحصر‌به‌فرد است که استایل مردانه شما را جذاب‌تر از همیشه می نماید.

 

ست یقه اسکی و کت تک مردانه

 

یقه اسکی و پالتو

از دیگر لباس‌هایی که به راحتی با یقه اسکی ست می گردد، پالتو بلند مردانه است. این استایل مردانه بسیارزیبا و جوان‌ پسند است و آقایانی که به استایل رسمی و کژوال علاقه دارند، این استایل جذاب را فراموش نکنند.

 

ست یقه اسکی و کت بلند مردانه

یقه اسکی و کت چرم

ست کت چرم مردانه و پیراهن یقه اسکی، یکی از استایل‌های جذاب و زیبای دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی بود که همچنان بخش اعظمی را شیفته خود می نماید. پیشنهاد همین سال که خرید یقه اسکی داغ است، این لباس را با کت چرم مردانه ست نمایید و مجدد آغازگر این استایل تاریخی و جذاب باشید.

 

شلوار کتان

پیراهن یقه اسکی و شلوار کتان، دو یار دیرینه است که در سال‌های آتی هم استایل دوست داستنی پاییزه و زمستانه باقی می مانند. این استایل در عین سادگی بسیار جذاب است.

پیشنهاد می کنیم در خرید کفش مردانه توجه بیشتری نمایید تا استایل چشمگیرتری داشته باشید. مثلا بوت مردانه انتخاب جذابی همراه با یقه اسکی و شلوار کتان مردانه خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *