با لباس مشکی زنانه چه اکسسوری هایی می توان ست کرد؟

لباس های مشکی و ست کردن آن با اکسسوری ها

لباس مشکی زنانه همواره لباس دوست داستنی زنان است و ممکن است چگونگی ست‌کردن اکسسوری با بلوز مشکی زنانه از سوال های شما هم باشد . در کمد دیواری بیشتر خانم‌ها بالاخره یک لباس مشکی پیدا می‌گردد و اما گزینه‌های متعددی برای ست‌کردن با لباس مشکی وجود دارد. با دنیای مد و فشن مه استایل همراه باشید.

 

اکسسوری مطلوب با لباس مشکی زنانه

جواهرات: در انتخاب جواهرات برای ست‌کردن با لباس مشکی هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و از هر رنگ و طرحی می‌توانید استفاده فرمائید. جواهرات برای زینت بخشیدن به پیراهن مشکی و درخشش و رنگ دادن بیشتر مضاعف مطلوب است.
کفش: لباس مشکی شما ساده است پس برای بخشیدن شور و حال هر چه عمده از کفش‌هایی با رنگ و طرح جذاب استفاده کنید.

 

لباس های مشکی و ست کردن آن با اکسسوری ها

 

هنگام تعیین کفش حتما فصل و مراسمی که به آن دعوت شده‌اید را مد نظر قرار دهید. قرمز، صورتی و آبی رنگ‌هایی است که برای ست کردن با لباس مشکی بسیار مناسب‌اند. از این رنگ‌ها برای مراسم خودمانی استفاده نمایید و در‌صورتی‌که به یک مراسم رسمی دعوت شده‌اید کفش طلایی و نقره ای بسیار شیک و زیباست.

کیف دستی زنانه: برای قرارهای رسمی از کیف مشکی و طلایی استفاده نمایید و در قرارهای غیر رسمی، کیف مشکی و رنگی به همراه داشته باشید. درصورتی که کیف رنگی را انتخاب می‌کنید سعی نمایید مقداری درخشان باشد.

کمربند: می توانید به جامه مشکی خود یک کمربند اضافه نمائید اما نبودش چندان مهم نیست. از کمربندهای ضخیم برای ست کردن با لباس مشکی پرهیز کنید و از کمربند باریک به کار گیری فرمائید.کمربند مشکی، طلایی و طرح‌دار می‌تواند برای لباس مشکی زنانه با هر اندازه‌ای و در هر فصلی مطلوب باشد.

 

لباس های مشکی و ست کردن آن با اکسسوری ها

پارچه مخمل

یکی از زیباترین راه‌ها برای افزودن گرما به لباس مشکی زنانه، پارچه مخمل است. می‌توانید از یک ژاکت اسپرت مخمل استفاده فرمائید یا در شب‌های سرد یک پالتو مخمل بلند بر تن نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *