سرمه ای | چگونه لباس سرمه ای خود را ست کنیم؟

ست کردن لباس سورمه ای

(سرمه ای) شما را با سر مخفی در رنگی ساده البته پرکاربرد آشنا می‌کنیم! رنگ کلیدی پیشنهادی ما سرمه‌ای است , ولی قرار نیست در گزینش لباس هایتان تنها سراغ این رنگ بروید .
شما‌را با سر نهفته در رنگی بی آلایش ولی پر استفاده آشنا می‌کنیم! رنگ دارای اهمیت پیشنهادی ما سرمه‌ای است , ولی قرار نیست در تعیین لباس هایتان تنها سراغ این رنگ بروید . سرمه‌ای با تمام آرامش و سادگی‌اش این خاصیت را داراست که در کنار رنگ‌های دیگر تبدیل به هم رنگ فانتزی , اسپرت و گهگاه نیز تماما قانونی و باوقار شود . می‌بینید که تصمیم گیرنده‌ پایانی شمایید و بس!

رنگ سرمه ای با چه رنگی تناسب دارد؟

شیک و مجلسی!
نشاندن رنگ صورتی چرک الود در کنار رنگ سرمه‌ای تحت عنوان رنگ اساسی زمانی به کارتان می‌آید که قرار است از رنگ سرمه‌ای به ترکیبی به طور کامل قانونی و مجلسی برسید . ساده‌ترین راه و روش برای رسیدن به مخلوط مجلسی با محوریت رنگ سرمه‌ای رفتن سراغ کیف و کفشی به رنگ صورتی چرک آلود است . شما میتوانید با استفاده از یک دست مات به رنگ صورتی چرک الود تحت عنوان کمربند , صحیح نظیر آنچه در تصویر می‌بینید خلاقیت تان را به صورت بکشید!

یک‌ گزینش فانتزی

ادغام سرمه ای با رنگ سبز زمانی به کارتان می‌آید که قرار است به یک ادغام رنگ عالی , البته تماما فانتزی برسید . زمانی خودتان را برای کمپانی در یک مراسم رسمی‌ فراهم میکنید هیچ گاه به مخلوط رنگ سبز و سرمه‌ای تامل نکنید! این مخلوط رنگ برای مجالس نصفه قانونی نظیر به دنیاآمدن یا این که دورهمی های صمیمانه به کارتان میاید . در تعیین رنگ زیورآلات می‌توانید غیر از رنگ سپید به رنگ طلایی نیز تصور کنید اما در صورتی روی فانتزی شدن تاکید دارید سوای برو برگرد بروید سراغ گردن بند , گوشواره و چه بسا ساعت سبز رنگ!

شلوار سرمه ای با چه پیراهنی هماهنگ است , رنگ سرمه ای با چه رنگی تناسب داراست
رنگ سرمه ای با چه رنگی تناسب داراست

بی آلایش ولی تاثیرگذار!
ادغام رنگ سپید با تمام رنگ ها پاسخ میدهد و اتفاقا سرمه‌ای نیز از این قاعده مستثنا نیست , بدین ترتیب یکی‌از گزینش های معمولی و اتفاقا تاثیرگذاری که نباید از حیث بدور فرمایید همین مخلوط سپید و سرمه ای است .

رنگ سپید شما‌را درشت خیس از آنچه می‌باشید نشان میدهد پس یادتان باشد برای پوشاندن اختلاف سایز در نصیب بالاتنه و زیر تنه این رنگ را در قسمتی به عمل بگیرید که می بایست بزرگ تر دیده شود . به خاطر خواص فراگیر رنگ سپید یعنی هماهنگ شدن با همگی رنگ ها در مخلوط این رنگ با سرمه ای در گزینش رنگ کیف و کفش و زیورآلات تان به طور کامل آزادید!

 

ست کردن رنگ سرمه ای با دیگر لباس ها

 

 

مانتو سرمه ای با چه رنگ روسری ست می شود

قرمز‌رنگ

رنگ ­های شارپ مدام در کنار رنگ های خنثی , به بیشتر چشم شدن شما کمک می ­کنند . قرمز‌رنگ می­ تواند یکی این رنگ ها باشد . آیتم­ های دیدنی قرمز‌رنگ حتما در بوفه هر دختری پیدا می­‌شود . در ست­ های کژوال و نیمه رسمی , مانتوی سرمه ­ای در کنار شال قرمز‌رنگ می ­‌تواند نگاه­ ها را به شما خیره نماید . بسته به درجه­‌ی روشنی قرمز‌رنگ – قرمزهای روشن برای فصول فصل بهار و فصل تابستان و سایه­‌های تیره­‌ی قرمز مانند زرشکی برای فصول فصل‌پاییز و فصل‌زمستان – می­‌تواند در کنار سرمه‌­ای ترکیب‌های جذابی بسازد . شلوار جین آبی­‌برفی , کیف دوشی قرمز‌رنگ و کفش‌­هایی به رنگ مانتو می‌­توانند این ست را کامل نمایند .

بنفش

می ­‌توان ست مانتوی سرمه ­ای نسبتاً یک ­‌دست – با سایه­ های متعدد آبی‌رنگ – را با رنگ شارپ دیگری مانند بنفش جان اعطا کرد . این مخلوط رنگی در عین کژوال بودن , شما‌را باوقار و معمولی نشان می­‌دهد . برای سایر عنصرها می­ توان از رنگ های خنثای دیگری نظیر خاکستری بهره برد تا صورت شما با رنگ بنفش شال در مرکز دقت باشد .

خردلی

در صورتیکه مانتوی سرمه ­ای شما جنس نسبتا گرم و پاییزی داراست ; شایسته ترین تعیین برای هم نشینی در کنار سرمه ­ای , رنگ پاییزی خردلی است . این رنگ خنثی مخلوط زیبایی با خردلی تولید می­‌کند . در کنار آن می­‌توانید از اکسسوری ­‌های کامل کننده خردلی نظیر بنفش , صورتی و زرشکی استفاده فرمایید .

سبز

شاید تا شرایط کنونی کمتر سبز را کنار سرم ه­ای چشم باشید و به تدریج جرات کرده ­اید که رنگ­ های درخشان سبز را در کنار سرمه ­ای بپوشید . ولی در‌صورتی‌که نگاهی به پالت ­های رنگی درختان بیندازیم , می ­بینید که رنگ سبز قادر است به راحتی با مانتوی سرمه ای ست شود .

ادغام شلوار رنگ روشن جین , مانتوی طوطیا ­ای و شال سبز رنگ , مخلوط فانتزی جدید ­ای است که برای قرار­ها و جلسه­ های نصفه قانونی بها ریسک کردن را دارااست . برای تعیین اکسسوری­ ها , علاوه بر رنگ سپید می­ توانید به رنگ طلایی نیز تصور کنید . اما در‌صورتی‌که روی فانتزی شدن تیپتان تاکید دارید دنبال مدال , گوشواره و چه بسا ساعت سبز باشید .

سبز روشن و پاستلی

دنیای فشن برای استایل ­‌های بهاری رنگ ­‌های روشن و پاستلی را سفارش می ­‌دهد؟ با آن همراه شوید! مانتوی سرمه‌­ای را با شلوار جین بپوشید و با خیال و خاطر راحت شالی به رنگ سبز روشن و پاستلی رمز فرمایید . در‌این‌حالت‌ شما استایل بهاره و روزانه­ ی شیکی را ساخته اید . کفش و کیف این ست را می ­‌توانید با کمک پالت رنگی خنده رو بسازید یا این که از رنگ­ های خنثی دیگری نظیر کرم روشن تعیین فرمائید .

صورتی روشن و ملایم

در شرایطی‌که دوست دارید با مانتوی سرمه‌ای خویش استایل کم ریسکی بچینید که در آن ملایم‌تر به لحاظ برسید , از رنگ‌های خنثای دیگری نظیر صورتی‌های روشن و پاستلی به کارگیری فرمایید . نشاندن رنگ صورتی‌ – روشن یا این که ناپاک – در کنار رنگ سرمه‌ای تحت عنوان رنگ اساسی هنگامی به کارتان میاید که قرار است از رنگ سرمه‌ای به ترکیبی به طور کامل قانونی برسید . ساده‌ترین منش چهت نیل به ادغام قانونی با محوریت رنگ سرمه ای تعیین یک شال صورتی کم رنگ است .

مرجانی یا این که گلبهی

یک ست رنگی بشاش و مطلوب برای خانم های برنا و خرقه های اسپرت , مخلوط مانتوی سرمه ای با شال نارنجی رنگ روشن , مرجانی و یا این که گلبهی – رنگ دوم از سوی چپ پالت – است . برای ست کردن نارنجی رنگ روشن با سرمه‌ای , می‌توانید از سایه , تُن و تَه رنگ‌های این رنگ و برای کامل شدن این دو رنگ از رنگ های خنثی دیگر به کار گیری فرمایید . اما ادغام سرمه ای با نارنجی رنگ روشن تماما کلاسیک بوده و برای خانم هایی که پاره ای سن بالاتری دارا‌هستند , سفارش میشود .

آبی‌رنگ روشن و پاستلی

حتما بر بدن آقایان مضاعف دیده‌اید که کت و شلوار سرمه ای خویش را با پیراهنی به رنگ آبی آسمانی ست مینمایند . این ادغام رنگی برای خانم‌ها نیز مطلوب است . بدین ترتیب نشستن شال آبی رنگ در کنار مانتوی سرمه‌ای گزینش کم‌ ریسک و جذابی است . به طور کلی مشایعت آبی‌رنگ در کنار سرمه ای قسمتی از ادغام های کلاسیک بوده ولی در صورتیکه دوست دارید که ظاهری امروزی تر داشته باشید , رنگ پاستلی آبی‌رنگ را برای شال یا این که روسری به شما توصیه می ‌دهیم .

رنگ ­های خنثی

سپید

درصورتی که در هر رنگی شک و تردید داشته باشید که بتوانید با رنگ سورمه ای ست نمائید , هیچگاه به سپید شک وتردید نکنید . سپید مدام با رنگ سورمه ای هارمونی زیبایی تولید می نماید . ست رنگ سپید و سورمه ای , کلاسیک , قانونی و فراوان شیک است . اما این ست برای شرایط های غیرقانونی هم مطلوب است .

در‌این حالت می‌توانید از رنگ های خنثی دیگر تحت عنوان اکسسوری هم استعمال نمائید . ولی زیرا ممکن است سپید , شما‌را چاق­تر نشان بدهد , خوبتر است برای به کارگیری از این دو رنگ , شال را سپید و مانتو را سرمه‌­ای گزینش نمایید . براین اساس یکی انتخاب‌های معمولی و اتفاقا تاثیرگذاری که نباید از نظر به دور نمائید ; همین ادغام شال سپید و مانتوی سرمه ای است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *