شلوار کرپ زنانه و ست کردن آن

شلوار کرپ زنانه

شلوار کرپ زنانه می تواند در استایل شما اهمیت داشته باشد. اما ست یا ترکیب درست لباس‌ها با یکدیگر، سبب جذاب‌تر شدن ظواهر می گردد. شلوار کرپ زنانه در رنگ‌ها و مدل‌های متعدد طراحی و تولید می شود. به نکات این مقاله توجه فرمایید تا استایل جذاب‌تری داشته باشید.

 

قد شلوار کرپ زنانه

شلوار کرپ قد ۹۰ شایسته ترین گزینش برای استایل به روز است. این نوع شلوار که قد آن تا مچ پا می رسد , استایل را جذاب‌تر می نماید. می‌توانید این نوع شلوار را همراه کفش کتانی یا کفش پاشنه بلند ست فرمایید که هر دو گزینش به استایل زنانه شما مربوط است.

شلوار کرپ قد ۱۰۰، ظاهری رسمی‌تر از شلوار قد ۹۰ دارد. این مدل در سال ۲۰۲۰ مورد توجه اکثری از استایلیست‌ ها قرار گرفت، به دلیل آنکه همراه با کت تک، شومیز یا پیراهن یقه اسکی که سال جاری فروش بالایی داشته، ظاهر شما را جذاب‌تر از همیشه می‌کند.

 

شلوار کرپ زنانه مشکی

بسیاری معتقدند که رنگ مشکی اندام را باریک‌تر نشان می دهد. همینطور این رنگ لکه را نشان نمی‌دهد و در عین حال با هر رنگ لباسی هم به آسانی ست می‌شود. درصورتی که می‌خواهید استایل ساده و امروزی داشته باشید، شلوار کرپ گشاد شایسته ترین مورد است که همراه با کفش اسپرت و شومیز ست می‌شود. برای استایل رسمی، شلوار کرپ پاکتی انتخاب جذابی است.

 

شلوار کرپ طوسی

بعد از رنگ مشکی، طوسی پرطرفدارترین رنگ در میان خانم‌های ایرانی است، رنگ طوسی به آسانی با رنگ‌های آبی رنگ کاربنی، هلویی، صورتی، آبی رنگ، زرد رنگ، خردلی، جگری و… ست می‌شود که البته ترکیب رنگ‌ها هم در زیبایی استایل اهمیت بسیاری دارد. شلوار کرپ طوسی انتخاب قابل قبولی برای استایل مهمانی ‌ها است. برای مهمانی، شومیز کرپ حریر و کفش پاشنه بلند همراه شلوار کرپ ترکیب جذابی خواهد بود.

شلوار کرپ زنانه طوسی و سفید

 

شلوار کرپ سفید

در سال‌های اخیر رنگ سفید یکی از پرطرفدار ترین رنگ ‌ها در میان طراحان مد و فشن و استایلیست‌های شبکه‌های مجازی قرار گرفت، به دلیل آنکه رنگ سفید ظاهر را امروزی و چشمگیر می کند.
به این ترتیب درصورتی که که می‌خواهید استایل خاصی داشته باشید، شلوار سفید را پیشنهاد می‌کنیم. از مزیت‌های این مدل شلوار کرپ زنانه می‌توان به ادغام با انواع مدل لباس زنانه اشاره نمود.

 

کت و شلوار کرپ

درصورتی که می‌خواهید استایل گوناگون داشته باشید، خرید کت تک و کت و شلوار کرپ زنانه بهترین و خاص‌ترین گزینش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *