شلوار جین سفید زنانه را با چه لباسی بپوشیم؟

شلوار جین سفید زنانه

شلوار جین سفید زنانه و ارتباط آن با بقیه لباس‌ها کمی پیچیده به نظر می آید. چگونه بهترین مدل را متناسب با استایل‌مان انتخاب کنیم؟

 

چرا شلوار جین سفید زنانه انتخاب کنیم؟

یکی از مهم ترین مسائلی که بایستی در انتخاب این نوع شلوار جین رعایت فرمایید،وزن پارچه آن است. هرچه شلوار جین سبک‌تر باشد، تحمل آن در روزهای گرم تابستان آسان‌تر می شود و بالعکس در روزهای سرد از پارچه زخیم‌تر باید استفاده کرد.

 

شلوار جین سفید زنانه فاق بلند

از مزایای شلوار جین سفید زنانه این است که حتما لازم نیست خیلی تنگ باشد. چنانچه مدلی که انتخاب می کنید زیبا و بی‌نقص باشد، به راحتی می‌توانید از طریق آن زیبایی و سلیقه خود را نشان دهید.

 

شلوار جین سفید مام استایل

شلوار جین مام استایل، یکی از مدل‌ های دوستداشتنی و بسیار کاربردی شلوار لی است. این مدل جین بسیار راحت است؛ زیرا نه خیلی تنگ است نه خیلی گشاد. شلوار لی سفید مام استایل بسیار مد است!

 

شلوار جین سفید اسکینی

شلوار جین اسکینی از آن مدل‌هایی است که به راحتی فرم بدن را به خود می گیرد. این مورد مخصوصا درمورد جین سفید خیلی مهم است. این نوع شلوار لی به دلیل رنگی که دارد، ممکن است به راحتی در بدن زیبا دیده نشود. پس در انتخاب آن حسابی دقت و وسواس به خرج دهید.

 

شلوار جین سفید زنانه راسته

یکی از پرطرفدارترین مدل‌ها، مدل شلوار فاق بلند و راسته است. درصورتی که دوست ندارید شلوارتان بیش از حد صاف و راسته باشد می توانید مدلی که از زانو گشاد می شود را انتخاب نمایید.

 

شلوار جین سفید زنانه

 

شلوار جین سفید زنانه با چه رنگی ست می شود؟

رنگ سفید دقیقا مثل یک بوم نقاشی است که از قرار گرفتن هر رنگی در کنار خود استقبال می کند. به این ترتیب بدون نیاز به فکر و داشتن استرس در ست کردن لباس کافیست کمی شجاعت به خرج دهید و ست مشکی و سفید، سفید و زرد و … را امتحان فرمائید. همچنین در کنار رنگ‌‎های گوناگون امکان ست کردن طرح‌های مختلف هم وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *