سبک لباس‌ های متولدین ماه ها را بهتر بشناسید!

سبک لباس‌ های متولدین ماه های مختلف

شاید برایتان جذاب باشد که بدانید ماه تولدتان در استایل و سبک لباس‌هایی که میپوشید تاثیر زیادی دارد. سبک لباس‌ های متولدین هر ماه متفاوت است و هر ماهی استایل خاص دارد. تا به حال در این باره فکر کردید که چرا مدام یک مدل لباس خاص میخرید یا این که چرا به استایل خاصی علاقه دارید؟ با مه استایل همراه باشید تا بهتر در مورد اسایل متولدین هر ماه اطلاعات کسب کنید.

 

لباس‌ های متولدین هر ماه

سبک لباس‌ های متولدین فروددین ماه

سبک کلاسیک لباس را می‌پسندید. البته از این که مقداری سبک خیابانی را چاشنی آن نمائید هم هراسی ندارید. از‌آنجا که شخصیت جسوری دارید، از به کار بردن اکسسوری‌های مختلف و متنوع لذت میبیرید.

سبک لباس‌ های متولدین اردیبهشت ماه

برای لباس‌هایی هزینه می کنید که حقیقتا دوست دارید. از‌آنجا که شما ترسی در به کارگیری از رنگ‌های بولد یا این که به کارگیری از اکسسوری‌های متفاوت ندارید، با مخلوط هرکدام از آن ها استایلی منحصربه‌فرد، راحت و در عین حال خلاق و جذاب را برای خود انتخاب می کنید.

سبک لباس‌ های متولدین خرداد ماه

گزینش لباس‌هایی با رنگ‌های شاد و جیغ در کنار رنگ‌های خنثی است تا بیشتر از همیشه به چشم بیایید. لباس‌هایی که به تن می کنید، نه فقط جذاب بلکه کاربردی هم است، از این رو میتوانید یک لباس را در موقعیت‌های گوناگون بپوشید.

 

سبک لباس‌ های متولدین ماه های مختلف

سبک لباس‌ های متولدین تیرماه

استایل شیک، دقیق و زنانه را به استایل‌های دیگر ترجیح می‌دهید. دوست دارید لباس‌هایی داشته باشید که برای مصرف روزمره مورد استفاده و در عین حال لوکس و چشمگیر باشد.

سبک لباس‌ های متولدین مرداد ماه

از ریسک کردن در لباس پوشیدن لذت میبیرید، از این رو به جای تعقیب کردن مد و فشن، ترجیح می‌دهید انتخاب‌های خاص و منحصربه‌فرد خویدتان را داشته باشید. جزئییات در استایل شما اهمیت بسیاری داراست.

سبک لباس‌ های متولدین شهریور ماه

به‌دنبال لباس های کاربردی می باشید و از این رو گزینه‌هایی دارید که به راحتی با هم ست می گردد. شما آنقدر در ست کردن لباس ایده پرداز می‌باشند که هر لباسی را به جذاب‌ترین صورت ممکن کنار هم چیده و ست می کنید.

سبک لباس‌ های متولدین مهرماه

کیفیت را به کیمیت ترجیح می‌دهید، از این رو لباس‌هایی کیفیت بالا و لاکچری ولی به تعداد محدود دارید. از‌آنجا که جزئییات برای شما حیاتی است، به به کارگیری از اکسسوری علاقه بسیار زیادی دارید.

سبک لباس‌ های متولدین آبان ماه

شخصی نترس میباشید که از پوشیدن یک لباس به صورت مکرر هراسی ندارید. شما به برند مورد علاقه خود وفادارید و مدام مکان مشخصی را برای خرید لباس انتخاب می کنید.

سبک لباس‌ های متولدین آذر ماه

لباس‌های سبک کژوال را به لباس‌های کلاسیک و قانونی ترجیح می‌دهید. نوع یقه و آستین لباس نیز برایتان اهمیت بسیاری داراست و به رنگ‌های خنثی بیشتر علاقه دارید. مجموعاَ استایل شما راحت، البته جذاب و خاص است.

 

سبک لباس‌ های متولدین ماه های مختلف شمسی

سبک لباس‌ های دی ماه

شما راحتی در استایل را دوست دارید و سبک‌های معمولی کلاسیک را به مدل‌های دیگر ترجیح می‌دهید.

سبک لباس‌ های بهمن ماه

لباس‌های طرحدار را به لباس‌های معمولی ترجیح می‌دهید و دوست دارید لباس‌هایی بپوشید که شما را متفاوت از بقیه افراد نشان دهد و در عین حال خاص و چشمگیر باشد.

سبک لباس‌ های اسفند ماه

رنگ‌های جواهرات را در لباس به رنگ‌های دیگر ترجیح داده و دوست دارید در انتخاب طرح و رنگ لباس تعادل داشته باشید. راحتی لباس برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد و لباس‌هایی را که راحت نیستند، دوست ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *