سبک لباس‌هایی که متولدین ماه ها میپوشند را بهتر بشناسید!

لباس‌هایی که متولدین ماه ها میپوشند

شاید برایتان جذاب باشد که بدانید ماه تولدتان در استایل و سبک لباس‌هایی که میپوشید تاثیر زیادی دارااست.
لباس‌هایی که متولدین هر ماه میپوشند میان خانم‌ها مختلف است و هر ماه استایل خاص خویش را دارااست. تا به حال با خود تفکر کرده‌اید چرا مدام یک مدل لباس خاص میخرید یا این که چرا به استایل خاصی علاقه دارید؟

لباس‌هایی که متولدین هر ماه میپوشند!

فروددین ماه: سبک کلاسیک جامه را می‌پسندید، البته از این که مقداری سبک خیابانی را چاشنی آن نمائید هم هراسی ندارید. از‌آنجا که شخصیت جسوری دارید، از به کار بردن اکسسوری‌های مختلف و متنوع لذت میبیرید.

اردیبهشت ماه: برای لباس‌هایی هزینه می کنید که حقیقتا دوست دارید. از‌آنجا که شما ترسی در به کارگیری از رنگ‌های بولد یا این که به کارگیری از اکسسوری‌های گوناگون ندارید، با مخلوط آنان استایلی منحصربه‌فرد، راحت و در عین حال خلاق و دیدنی برای خویش توصیف می کنید.

خرداد ماه: گزینش لباس‌هایی با رنگ‌های شاد و جیغ در کنار رنگ‌های خنثی است تا بیشتر از همیشه به چشم بیایید. لباس‌هایی که به تن می کنید، نه فقط دیدنی بلکه کاربردی هم است، از این رو میتوانید یک لباس را در موقعیت‌های گوناگون بپوشید.

 

لباس‌هایی که متولدین ماه ها میپوشند

تیر: استایل شیک، دقیق و زنانه را به استایل‌های دیگر ترجیح می‌دهید. دوست دارید لباس‌هایی داشته باشید که برای مصرف روزمره قابل به کار گیری و در عین حال لوکس و چشمگیر باشد.

مرداد: از ریسک کردن در لباس پوشیدن لذت میبیرید، از این رو به جای تعقیب کردن مد و فشن، ترجیح می‌دهید انتخاب‌های خاص و منحصربه‌فرد خویش را داشته باشید. جزئییات در استایل شما اهمیت متعددی داراست.

شهریور: به‌دنبال لباس های کاربردی می باشید و از این رو گزینه‌هایی دارید که به راحتی با هم ست می گردد. شما آنقدر در ست کردن لباس ایده پرداز می‌باشند که هر لباسی را به جذاب‌ترین صورت ممکن کنار هم چیده و ست می کنید.
مهر: کیفیت را به کیمیت ترجیح می‌دهید، از این رو لباس‌هایی کیفیت بالا و لاکچری ولی به تعداد محدود دارید. از‌آنجا که جزئییات برای شما حیاتی است، به به کارگیری از اکسسوری رغبت متعددی دارید.

آبان: شخصی نترس میباشید که از پوشیدن یک لباس به صورت مکرر هراسی ندارید. شما به مارک دوستداشتنی خویش وفادارید و مدام مکان مشخصی را برای خرید لباس تعیین می کنید.

آذر: لباس‌های سبک کژوال را به لباس‌های کلاسیک و قانونی ترجیح می‌دهید. نوع یقه و آستین لباس نیز برایتان اهمیت متعددی داراست و به رنگ‌های خنثی بیشتر عشق و علاقه دارید. مجموعاَ استایل شما راحت، البته جالب و خاص است.

 

استایل لباس‌هایی که متولدین ماه ها میپوشند

دی: شما راحتی در استایل را دوست دارید و سبک‌های معمولی کلاسیک را به مدل‌های دیگر ترجیح می‌دهید.

بهمن: لباس‌های طرحدار را به لباس‌های معمولی ترجیح می‌دهید و دوست دارید لباس‌هایی بپوشید که شمارا متفاوت از بقیه افراد نشان دهد و در عین حال خاص و چشمگیر باشد.

اسفند: رنگ‌های جواهرات را در لباس به رنگ‌های دیگر ترجیح داده و دوست دارید در تعیین طرح و رنگ لباس تعادل داشته باشید. راحتی لباس برای شما اهمیت متعددی داراست و لباس‌هایی را که راحت نیستند، دوست ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *