چگونه با رنگ آبی لباس هایمان را ست کنیم؟

ست کردن لباس با رنگ آبی

ما برای اشخاصی که هنوز از پوشیدن لباس های رنگارنگ هراس دارند، چند مثال آورده ایم. مثلا در این مطلب مثال های زیادی از ست کردن لباس های شیک و روزمره پیدا کرده ایم تا به شما بگوییم نحوه ست کردن رنگ آبی با دیگر رنگ ها چگونه است.

 

رنگ زرد + رنگ آبی

مخلوط رنگ های مکمل زرد و آبی روشن شجاعانه به نظر می رسد ولی درصورتی استفاده فرمائید که رنگ های پاستلی را با نیز ترکیب فرمایید، تا بهتر به نظر برسد. سایه های تیره، سایه های آبی‌رنگ و خیلی زرد هم به نظر عالی می رسند.

 

رنگ آبی + قرمز

در صورتی که از نظر سطح اشباع یکسان باشند، می توان هر رنگ را با هم مخلوط کرد. برای مثال، قرمز روشن و آبی روشن کاملاً مناسب به نظر می رسند.

 

رنگ آبی‌+ سبز

رنگ های یک سطح با یکدیگر عالی می شوند. مثلا رنگ های گرم، سایه های آبی‌ و سبز یا خنک، از بعضی رنگ ها در کنار هم عالی تر به نظر می رسند.

 

زرد+ بنفش

بعضی از افراد شجاعت پوشیدن ترکیب های بنفش و رنگ زرد را دارند. احتمالا به ‌این خاطر باشد که لباس هایی که ‌این رنگ ها را دارد، مدام توجه را به خود جلب می کنند!

 

رنگ آبی‌ یا بنفش+ صورتی کم رنگ

با ترکیبی از صورتی کم رنگ، بنفش و آبی‌ می توانید به شکل و طرح های مناسب و زنانه دست پیدا کنید. ترکیب بنفش با صورتی کم رنگ بسیار ملیح و با نمک به نظر دیده می شود.

 

سبز+ قرمز

از رنگ های مکمل هم هستند و وقتی در کنار هم قرار می گیرند بسیار جذاب دیده می شوند. و در ست کردن لباس و بلوز بسیار کاربرد دارد.

 

سبز + بنفش

در لباس های سبز و بنفش، رنگ ها بیشتر جذاب و تیره می شوند. با وجود رنگ های مکمل شبیه، هر دو گروه زیبا به نظر می رسند.

 

رنگ نارنجی+ رتگ آبی‌

مخلوط رنگ آبی و نارنجی می تواند بسیار جسورانه و زیبا به نظر رسد، و فقط به مکمل رنگ وابسته است. رنگ های روشن در دید اولیه آن را جسورانه و کمی انعطاف پذیر نشان می دهند.

 

ست کردن لباس با رنگ آبی

 

صورتی + سبز

درست مثل رنگ قرمز، رنگ صورتی نیز با سبز روشن به خوبی ست می شود. مهم نیست که چه میزان از این رنگ ها در ظاهر شما استفاده می شود، این ترکیب مدام زیبا و جدید به نظر می‌رسد.

 

آبی یا آبی‌ تیره+ بنفش

تا ‌زمانی‌که از رنگ هایی با درجه حرارت و مکمل شبیه هم به استفاده نمایید، آبی‌ و بنفش به خوبی با یکدیگر همخوانی دارند. رنگ های های گرمتر و سبک تر منجر می شود که در کل استایلمان سبک تر به نظر رسد، در حالی که رنگ های خنک تر و کدر سبب ساز می گردند ظواهر زیاد محدودتر و رسمی تر به نظر رسد.

 

رنگ زرد+ سبز

رنگ زرد و سبز رنگ های مربوط به یکدیگر می باشند که در چرخه رنگ در حدود یکدیگر قرار دارند. به همین منظور آن ها جدا از در نظر گرفتن میزان استفاده آنها در یک لباس، خیلی عالی یکدیگر را کامل می کنند.

 

هر رنگ+ سایه های متفاوت آن

هر رنگی به خوبی با خودش و رنگ های خود ترکیب می شود. برای ساخت ترکیب تک رنگ هنگام تولید یک ظاهر زیبا، کافی است، رنگ را انتخاب کرده و با استفاده از سایه های تیره تر یا روشن تر آن، لباس مورد علاقه خود را می توانید به دست آورید. در‌صورتی‌که از پارچه هایی از بافت های گوناگون نظیر چرم، خز، توری و غیره هم استفاده نمائید، این گونه ظاهرتان دیدنی تر خواهد بود.

 

updated on 2/24/2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *