راهنمای انتخاب کیف برای خانم ها!

انتخاب کیف مناسب

هر خانمی برای انتخاب کیف ممکن است دچار مشکل شود. کیف ها انواع گوناگونی دارند و ست کردن آن با لباس و کفش کار دشواریست.

 

نکاتی برای انتخاب کیف

• شکل اندام خود را انتخاب فرمائید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ساخت تعادل اندام‌تان با یک کیف مطلوب، شما می بایست از صورت و سایز اندام خود و ظواهر کلی‌تان با خبر باشید. بایستی کیفی انتخاب نمائید که توجه را از قسمت‌های نامطلوب اندام شما به قسمت‌های دیدنی بدنتان جلب نماید.

• در صورتی که کیفی می خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده فرمایید و می خواهید با تمامی لباس های شما صرف نظر از رنگشان هماهنگ بشود، بهترین عمل، انتخاب رنگ خنثی است.

 

انتخاب کیف مناسب

 

 با مانتو بلند چه کیفی برداریم؟

برای انتخاب کیف مناسب مانتو بلند، بستگی به دسته و دسته مانتو دارد. بخش اعظم کیف ها با مانتو بلند ست می شود در صورتی که ریز اندام یا چاق می باشید و مانتو بلند می‌پوشید بهتر است از کیف های خیلی بزرگ استفاده نکنید.

در شرایطی‌که مانتو بلند مجلسی پوشیده اید خوبتر است از کیف دستی های کوچک مجلسی استفاده نمایید تا ظاهری شیک و مرتب پیدا نمائید.

 

راهنمای انتخاب کیف، نکاتی برای تعیین کیف

با مانتو بلند چه کیفی برداریم؟

• در حالی که ران های بزرگی دارید، کیفی انتخاب فرمائید که زیر بازوی شما قرار می گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می نماید.

• در شرایطی که شما قد بلند هستید، سایز کیف چندان زیاد مهم نیست و می توانید هر جور کیفی را که دوست دارید، تعیین فرمایید. کیفی را بخرید که حقیقتا مناسب شما است. به ارتفاع بند کیف و تعداد دسته‌های کیف دقت فرمائید. این مورد در انتخاب کیف به شما کمک می کند.

• در شرایطی که ریز اندام می‌باشید، بایستی کمی هوشیار باشید. می بایست کیفی که انتخاب می کنید، خیلی بزرگ نباشد. می توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچک‌ترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این‌حالت هنگام راه رفتن، از توجه به روی اندام کوچک شما خودداری می کند. علاوه بر این، سایز کیف وابسته است به این که چه اندازه لوازمی می خواهید در کیف خود حمل نمائید.

 

updated on 2/22/2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *