تاثیر پلیور در استایل مردانه

تاثیر پلیور و بلوز در استایل مردانه و مد و فشن بحثی است که امروز به آن می پردازیم.

 

پلیور و استایل مردانه

تنوع در مدل پلیور مردانه شایان توجه است و اکثری از طراحان مد و استایل، طراحی و تولید لباس بافت مردانه و پلیور را از طبیعت رنگارنگ و زیبای فصل پاییز الهام می‌گیرند. از این جهت می‌توانید با توجه به رنگ مورد علاقه‌، استایل مردانه پاییزه و زمستانه جذابی را داشته باشید.

 

تعیین رنگ برای استایل مردانه

نه تنها مدل، بلکه رنگ‌ها در استایل اهمیت ویژه‌ دارد. درصورتی که به رنگ‌های تیره همچون مشکی و طوسی علاقه دارید، اکنون زمان خوبی است که تغییری در علاقه و ذوق و سلیقه خود ایجاد نمایید، به دلیل آن که شاهد تغییر و تحول و چشمگیرتر شدن در استایل مردانه‌ خواهید بود.

 

پلیور یقه اسکی

در شرایطی ‌که می خواهید یک مدل پلیور جدید تهیه نمایید، توصیه می‌کنیم سال جاری سراغ پلیور یقه اسکی مردانه بروید، به این دلیل ‌که این سال سال جامه گریبان اسکی برای آقایان است.

 

پلیور یقه اسکی در استایل مردانه

پلیور ساده و استایل مردانه

یکی از روش‌های ساده ست لباس با پلیور، ترکیب پلیور و بلوز مردانه است. غالبا پلیور مردانه ساده و تک رنگ، هر دو کاربرد رسمی و کژوال دارد. در واقع این پلیور هیچوقت قدیمی یا تکراری نمی‌شود.

 

پلیور جودانه

پلیور جودانه، اگرچه ظاهری جدید ندارد ولی هر سال علاقه مندان خود را پیدا می‌کند، به دلیل آن که بافت آن خاص و متفاوت است، این نوع پلیور اسپرت را بهتر است به شکل تک بپوشید تا ظاهر کژوال‌ جذاب‌تری داشته باشید.

 

پلیور اسپرت

درصورتی که از استایل رسمی مردانه فراری می باشید و لباس‌های ساده و راحت را ترجیح می‌دهید، پلیور اسپرت مردانه را به شما پیشنهاد می کنیم. غالبا این نوع پلیور بافت، یقه جمع‌تری نسبت به پلیور رسمی دارد و می‌توانید آن را تک و سوای بلوز مردانه به تن کنید.

پلیور اسپرت در استایل مردانه

 

پلیور طرح‌دار

درصورتی که از پلیور ساده و معمولی مردانه خسته شده‌اید، در فصل پاییز و ‌زمستان با پلیور طرح‌دار مردانه، به استایل خود تغییر و تحول دهید.

 

پلیور یقه هفت

پلیور یقه هفت مردانه مطلوب آقایانی است که می‌خواهند لباس زمستانی رسمی مناسب برای کت و شلوار یا محل کارشان تهیه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *