تاثیر وزن در مد و لباس چگونه است؟

تاثیر وزن در مد و لباس نکته ای حائز اهمیت است که با هم به آن می پردازیم:

 

تصویر زن ایده‌آل در دنیا مد و لباس

یک زن واقعی مثل هر شخص دیگری می‌تواند بلند قد، کوتاه، یا این که چیزی میان این دو باشد. به همین شکل، او ممکن است لاغر، چاق یا چیزی بین آن باشد. خانم می‌تواند هر نژاد و ملیتی داشته باشد و این یعنی الزامی ندارد تا حتما پوست سفیدی داشته باشد.

او هم مانند بقیه انسان‌ها نقات ضعف و قدرت مختص خود را دارد و کاملا عادی است در صورتی‌که بخواهد لباس اورسایز تهیه کند.

 

تاثیر وزن در مد و لباس زنانه

تاثیر وزن در مد و لباس

در چندین سال اخیر برندها سعی دارند تا بیش از پیش به تصویر زن واقعی نزدیک شوند. آن‌ها اقدام به طراحی و تولید لباس‌هایی با سایز بزرگ‌تر می‌کنند و در نتیجه نیاز دارند، مدل‌هایی را با اندام‌ مختلف استخدام نمایند.

یکی از مهم ترین قدم هایی که می توانید در زمینه مد بردارید این است که بیشتر خودتان باشید و آن‌چه در تبلیغات یا نمایش‌های مد می‌بینید، تسلیم آن نشوید. با این حرکت، ابتدا در خود و بعد از آن در سایر افراد تغییر و تحول ایجاد نمایید.

 

تغییر و تحول در مد و لباس مردان و زنان

یکی‌از نکته‌های جالبی که درمورد تغییر زاویه دید نسبت به مدل ها و اضافه وزن وجود دارد این است که، فقط مخصوص به استایل زنانه نیست و جامعه مردان را هم دربردارد.

مدل هایی که امروزه توسط برندهای لباس‌های مردانه استخدام می‌شوند، حدود ۷۴ تا ۷۷ کیلوگرم وزن دارند؛ این درحالی است که چنین وزنی با ویژگی ها ایده‌آل برای مدل ‌های مرد، عموما مختص مردان جوان است.

 

تاثیر وزن در مد و لباس مردان

 

با این توصیفات، ساخت انواع لباس اورسایز برای مردان هم یک تغییر‌و تحول اصلی است و مدل بودن برای آقایان هم عمل ساده‌ای نیست؛ البته با وجود مشکلات گوارشی و روانی مختلفی که برای خانم‌ها در این‌مورد ایجاد شده، حتما این خبر درمورد زنان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

 

لباس اورسایز

نمی‌توان این موضوع را در نظرنگرفت که راه زیادی مانده تا داشتن اضافه وزن به یک موضوع عادی در صنعت مد تبدیل شود. به همین خاطراست که پیدا کردن لباس سایز بزرگ برای کسانی که اضافه وزن دارند، کار راحتی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *