انواع شلوار دخترانه اسپرت 2021

شلوار اسپرت دخترانه و انواع آن

به جز مدل‌های متعدد که هرچند سال یک‌بار خلق می‌شود، امکان زیادی وجود دارد که مد یک سال در گذشته، چندین سال بعد دوباره تکرار شود. در سال ۲۰۲۱ دوباره ممکن است با انواع شلوار دخترانه اسپرت رو به رو شوید که سال ها قبل آن ها را دیده‌ باشید.

 

مدل شلوار دخترانه اسپرت فاق ‌کوتاه

یکی از مدل‌هایی که دوباره در حال مد شدن به نظر می رسد، شلوار اسپرت فاق‌کوتاه است. اگر به یاد داشته باشید، این همان نوع شلواری است که کیارا نایتلی در سال ۲۰۰۳ در فیلم دزدان دریایی کاراییب پوشیده بود. به همین دلیل است که متخصصان برآورد می‌کنند که دنیا مد در درحال حاضر رجوع به سال ۲۰۰۰ است.

 

شلوار دخترانه اسپرت و انواع آن

 

شلوار‌های جین‌ تنگ

یکی دیگر از انواع شلوار دخترانه اسپرت که دوباره در سال ۲۰۲۱ مد شده، شلوار‌های جین‌ تنگ است. این نوع شلوارها با الهام از شلوارهای اختصاصی سوارکاری تولید شده‌اند و با بوت‌های بلند پاشنه‌دار ترکیب مضاعف جذابی را به وجود ‌آورد.

 

شلوار دخترانه اسپرت و انواع آن

 

مطالب مرتبط: شلوار کرپ زنانه و ست کردن آن

 

شلوارهای چین‌دار و پلیسه

شلوارهای پلیسه از آن دسته لباس‌های دیدنی و شکیل است که می‌توانید در مهمانی‌ها به تن کنید. این مدل شلوار نیز از جمله شلوارهای آزاد و راحت است.

دامن‌شلواری جذاب

دامن شلواری‌ها ممکن است دوباره به دنیای مد بازگردند. این مدل شلوارهای گشاد که شباهت زیادی به دامن‌ها دارند، در حقیقت چیزی در میان این مدل لباس تلقی می‌شود و علاوه بر زیبایی، بسیار راحت و خنک است.

شلوارهای راه ‌راه

پارچه‌های راه‌راه یکی از آن مدهای دوست‌داشتنی به حساب می‌آیند که سال جاری نیز در رده مدل شلوار اسپرت قرار گرفته‌اند تا با رنگ‌های متفاوت بیش از پیش به استایل زنانه جذابیت ببخشند.

شلوارهای مخمل سال ۲۰۲۱

شلوارهای بلند مخمل، در ابتدا ظاهری کلاسیک را در ذهن تداعی می‌کنند. با این حال، طراحان مد ایده استفاده از این کالا پارچه را برای شلوار دخترانه اسپرت استفاده کردند و به نظر می‌رسد که به نتایج خوبی نیز رسیده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *