انواع و اقسام مختلف جوراب های مردانه

جوراب های مردانه طرح دار

جوراب های مردانه با طرح‌های گوناگون

جوراب های مردانه نه صرفا یک قسمت واضح از لباسمان می باشند , بلکه اهمیتشان نیز مضاعف است . آن‌ها عرق پای ما‌را جذب و از پاهایمان درمقابل ساییدگی و خیلی چیزهای دیگر مراقبت مینمایند . یک جفت جوراب بد میتواند به پاهای‎تان آسیب برساند و شما‌را بد خلق کند! در حالیکه یک جفت جوراب عالی میتواند بسیار کارساز باشد .

قواعد کلی
۱ . اول از همگی , جوراب‌هایی که شما می پوشید بایستی به شلوارتان بیاید . این قاعده به شما ظاهری موجه و مناسب میدهد . با اینحال وقتی که سبک خویش را می شناسید و می خواهید شخصیت‌تان را از طریق جوراب‌ها و به طور کلی لباس‌ها نشان دهید , می توانید این قانون را نقض و شخصی‌تر خلق فرمایید . می توانید جوراب‌ های مردانه ای تهیه فرمایید که رنگی , طرح دار یا این که به شیوه های دیگر متفاوت میباشند و چه بسا آن‌ها‌را با کراوات یا این که کفش خویش ست کنید!

۲ . گفته میشود که فلسفه‌ وجود جوراب‌ها برای ترکیب کردن کفش و شلوار است ( ولی در صورتی‌که شلوارهای بلند میپوشید ) , و قرار نیست که شما پوست بین آن ها را نشان دهید .

۳ . سایز جورابتان را بدانید , در غیر اینصورت جریان خون به پاهایتان به وسیله جوراب مسدود می شود و یا این که پاهایتان در جوراب شناور خواهند بود!

 

جوراب و طرح
هنگامی حرف از رنگ می گردد , غالبا سه مدل جوراب موجود هست :

جوراب خنثی
جوراب های مردانه خنثی برای موقعیت‌های قانونی مطلوب میباشند . در حالتی که میخواهید در چنین موقعیت‌هایی , ظواهر خوبی داشته باشید , پیشنهاد می کنیم که جوراب‌هایتان را با شلوارتان ست نمائید , نه با کراوات , شال گردن و… قانون دیگری که می بایست به آن دقت فرمایید , تطبیق دادن بافت‌هاست . شلوارهای براق به جوراب‌های درخشان میایند , در حالیکه یک کت و شلوار پشمی به جوراب درخشان نمی‌آید .

جوراب های خنثی میتوانند با لباسهای غیررسمی هم پوشیده شوند . ولی هنگامی یک لباس غیر رسمی‌ میپوشید , می توانید جوراب ‌های خویش را ( برای مثال در شرایطی که آبی‌رنگ تیره میباشند ) با ژاکت یا این که یک تکه دیگر در بالا تنه‌ لباستان ست نمائید . گفته می گردد که جوراب ‌های سپید , بایستی تنها در زمان انجام فعالیت‌های فیزیکی پوشیده شوند . شما میتوانید تصمیم بگیرید که از این قاعده در زندگی خویش به کارگیری نمایید یا این که خیر .

 

جوراب تک رنگ
پوشیدن جوراب ‌های رنگی بوسیله مردها یک چیز کاملا جدید است , و ما نیز از آن حمایت می کنیم , آن را دوست داریم , و میپنداریم که ضرری ندارد در صورتی‌که یک بار آن را امتحان نمائید . جوراب ‌های مردانه تک رنگ در معنای رنگ‌های گچی یا این که غیرگچی است که قسمتی از طیف خنثی ( بژ , مشکی , آبی‌رنگ و خاکی و… ) طبقه بندی نمی شوند .

به نظر ما جوراب نباید قسمت دارای اهمیت لباس شما باشد . اما سرگرم کننده است که گه گاه این فعالیت را انجام دهید , ولی آن‌ها می بایست مکمل چیزی باشند که شما میپوشید . در بخش‌های پایین , شما میتوانید راهنمایی‌هایی درباره ی تعیین رنگ لباستان اخذ و با توجه به معنی و مفهومی که آن رنگ می دهد , ظواهر بهتری پیدا نمائید .

به طور معمول جوراب ‌های رنگی بایستی هنگامی پوشیده شوند که شما یک قسمت رنگی دیگر در لباستان داشته باشید , در غیر اینصورت در شرایطی که یک لباس نسبتا خنثی بپوشید , جوراب ‌ها فقط چیزی خواهند بود که مردم درخصوص شما به خاطر خواهند سپرد!

جوراب طرح دار
این روز ها جوراب ‌هایی که طرح یا این که عکس دارا هستند , متداول‌ترند , که چیز بسیار خوبی نیز می‌باشد . شدیدا پیشنهاد میگردد که طرح جوراب ‌های شما با یک رنگ در قسمت بالا تنه‌ لباستان هماهنگی داشته باشد . همینطور خوب تر است که جوراب ‌های مردانه طرح دارتان را با طرح دیگری که اینک میپوشید هماهنگ نکنید , یعنی میتوانید دو طرح داشته باشید , البته نباید آن ها را باهم تطبیق دهید .

 

جوراب های مردانه طرح دار زیبا

 

پوشیدن جوراب‌های بامزه قادر است دشوار باشد , چون پیامی که به وسیله جوراب منتقل می گردد , می بایست با قوانینی که آن جوراب را میپوشید هماهنگی داشته باشد . برای مثال , جوراب‌های سیمپسون در چه وقتی برای یک شخص ۴۰ ساله مطلوب هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *