لباس شب مشکی چگونه باید باشد؟

لباس شب مشکی در مراسم

در انتخاب لباس خود به فصل و مکان توجه داشته باشید، به طور کلی لباس‌ شب بلند برای فصل‌های پاییز و زمستان مناسب‌تر می باشند. در حالی که لباس‌های تا بالای زانو، برای بهار و تابستان. افزون بر آن جایی که عروسی در آن برگزار می شود هم بسیار اهمیت دارد.

نه تنها پوشیدن لباس‌های مشکی در عروسی مشکلی ندارد بلکه، پوشیدن لباس‌های سرهم، لباس‌های دو تکه و حتی پوشیدن کت شلوار هم تعجب آور نیست. مخصوصا در عروسی‌هایی که در زمستان برگزار می گردند، گرم بودن و جذاب به نظر رسیدن لباس، مهم ترین موضوع است.

بنابراین با رنگ مشکی، یک لباس شب بسیار جذاب داشته باشید. پس ناخودآگاه اصلی‌ترین دغدغه که انتخاب رنگ لباس است، از بین می‌رود. با مه استایل همراه باشید تا آنچه از لباس شب مشکی باید بدانید را به شما بگوییم:

 

لباس شب مشکی در مهمانی

 

ویژگی لباس شب مشکی برای مناسب عروسی

نکات حیاتی در انتخاب لباس شب مشکی:

دور رنگ‌های سفید، کرم و لیمویی را خط بکشید، از رنگ‌هایی که شبیه به رنگ لباس عروس است خودداری کنید. نباید جوری به نظر برسید که انگار می‌خواستید بیشتر از عروس در معرض توجه باشید!

لباس‌های ریسکی نپوشید، پیراهن مشکی برای عروسی می‌تواند مناسب باشد، به شرطی که خیلی باز، کوتاه یا تنگ نباشد! از لباس‌هایی که یقه خیلی باز دارند یا خیلی کوتاه هستند، برای پوشیدن در عروسی خود‎داری نمایید. عروسی یک مراسم خاص و کلاسیک است.

از زیورآلات بیش از اندازه استفاده نکنید، تعداد زیورآلات از ۳ تا بیش‌تر نشود. در حالی که می‌خواهید مقداری به جذابیت خود اضافه فرمایید، نباید طوری به نظر برسد که انگار بیش از حد استفاده کرده‌اید. برای مثال درصورتی که یک ژاکت و کفش روشن پوشیدید، بهتر است از زیورآلات ساده‌تر استفاده فرمایید. همچنین درصورتی که می‌خواهید از جواهرات چشمگیر استفاده نمایید، بهتر است کیف و کفشتان ساده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *