انتخاب ست لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

انتخاب لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

برای هر شخص مجموعه خاصی از رنگ‌ها موجود هست که منجر می شود خوشگل به نظر رسد و برعکس، رنگ‌هایی موجود هست که سبب می گردد ظاهری بد داشته باشند. هر شخصی رنگ مد نظر خویش را دارااست، البته رنگی که به آن علاقه دارید احتمال دارد شایسته ترین رنگ ممکن برای لباس شما نباشد. از این رو انتخاب ست لباس زنانه مناسب با رنگ پوست بهترین انتخاب است.

 

اصول تعیین لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

شیوه گزینش لباس زنانه مناسب با رنگ پوست یک هنر است. در شرایطی که شما پولدارترین شخص عالم باشید و گرانترین لباس‌های جهان را نیز در کمد خویش داشته باشید، البته ندانید که کدام لباس مناسب ویژگی‌های ظاهری شماست، همه چیز حاد می‌شود! در نتیجه، بسیار با اهمیت است که به جزئیات با توجه نگاه فرمایید و بدانید که ترکیب کردن رنگ لباس‌ها و گزینش رنگ صحیح چه کار با اهمیت و مهمی است.

 

خصوصیات رنگ پوست خویش را پیدا نمائید

ته رنگ پوست‌تان را تشخیص دهید. با این‌که تفاوت رنگ متعددی دربین پوست‌های متفاوت موجود است، صرفا دو ته رنگ پوست موجود است: گرم و سرد. پوست گرم رنگ نارنجی رنگ یا این که زرد رنگ دارااست، در حالیکه پوست سرد رنگ آبی رنگ یا این که صورتی دارااست. به رنگ‌های مچ دست یا این که کف دست‌تان نگاه نمایید. کسانی که ته رنگ پوست گرم دارا‌هستند رگ‌هایشان به رنگ سبز دیده می‌گردد، در حالیکه کسانی که ته رنگ پوست سرد دارا هستند، رگ‌های دست‌شان آبی‌رنگ یا این که بنفش است.

 

انتخاب ست لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

 

اصول گزینش لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

به علاوه ته رنگ پوست، رنگ اساسی پوست شما هم می تواند مشخص کننده این باشد که چه خانواده‌ای از رنگ‌ها به شما می آید. چنانچه پوستی تیره دارید، رنگ‌های نارنجی رنگ و رنگ زرد سیر همیشه خوب به نظر می‌رسند، چه بسا درصورتی که ته رنگ پوست‌تان سرد باشد.

 

لباس مناسب رنگ پوست روشن

کسانی که غالبا مو روشن و رنگ چشم آن ها سبز، آبی‌رنگ، خاکستری یا این که قهوه‌ای روشن است خوب تر است رنگی را به کار ببرند که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد. به صورت نمونه رنگ‌های مطلوب این مجموعه دربرگیرنده آبی ملایم، قهوه‌ای بژ، آبی سیر و هر رنگی غیر از سپید است. رنگ‌های غیر مناسب این اشخاص قرمز‌رنگ، صورتی، نارنجی رنگ، رنگ زرد و ارغوانی است. به صورت کلی از رنگ‌های تند و روشن به کارگیری نکنند تا تضاد کافی با رنگ پوست به‌وجود آید.

 

لباس مطلوب رنگ پوست عادی

کسانی که دارنده پوست‌های معمولی (نه تیره و نه روشن) می‌باشند می توانند نسبتاً از هر رنگ لباسی به کار گیری نمایند. صرفا رنگ‌هایی را که‌این مجموعه ابدا نباید به کار برند رنگ‌های نزدیک به رنگ پوست‌شان است.

 

لباس زنانه مناسب با رنگ پوست تیره

لباسی گزینش فرمایید که با رنگ‌های تیره تضاد و مغایرت داشته باشد. این مغایرت چهره را از یکنواختی خارج میاورد و سبب جذابیت بیشتر شخص می شود. رنگ‌های سپید، صورتی، آبی روشن، خاکستری روشن و خاکی بپوشید. از رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای، سرمه‌ای کم‌تر به کارگیری فرمایید و رنگ‌های فیروزه‌ای و نعنایی را نیز فراموش فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *