انتخاب رنگ ابرو مناسب با پوست

رنگ ابرو مناسب با پوست باید به گونه ای باشد که به صورت و رنگ مو شما بیاید.

رنگ کردن ابرو نقشی موثر در تغییر و تحول و زیباتر شدن چهره دارد اما باید رنگ ابرویی تعیین نمائید که به صورت تان بیاید، برای مشخص شدن رنگ ابرو بایستی رنگ پوست را در نظر بگیرید و متناسب با رنگ پوست تان برای ابروهایتان انتخاب رنگ نمایید.

 

راهنمای انتخاب رنگ ابرو

زمانی که رنگ مو خود را چه به صورت مش یا این که هایلایت و یا یک دست رنگ می کنید و در اینکه به طور همزمان با آن در شک و تردید هستید که رنگ ابروی شما را هم تغییر و تحول دهید یا نه بهتر است بدانید که اولین چیزی که با این تغییر می بایست در نظر بگیرید رنگ پوستتان است. چرا که گاهی رنگ مو شما قهوه ای تیره با پوستی گندمی است اما ابروهایتان مشکی است که این تفاوت نزدیک به هم چهره را جذاب تر خواهد کرد.

 

رنگ ابرو مناسب با پوست صورت و مو

 

درصورتی که موهایتان را رنگ نموده اید و ابروهایتان را نمی دانید چه رنگی کنید که به شما بیاید در این حالت باید رنگ پوست تان را در نظر بگیرید چون این رنگ پوست است که معین می کند کدام رنگ ابرو برای شما مناسب تر است.

 

انتخاب رنگ ابرو مناسب رنگ پوست و مو

خانم هایی که پوست های با رنگ پوست روشن بایستی رنگ ابروهایشان فقط یک درجه روشن تراز موهایشان باشد یعنی موهایتان هر رنگی که است، می بایست رنگ ابروهایتان یک درجه از آن روشن تر باشد.

خانم هایی با پوست های سبزه و تیره می بایست رنگ ابروهایشان روشن باشد تا صورت شان با ترو زیبا تر دیده شود، به همین بهانه بهتراست از رنگ مو روشن استفاده نمایید تا با رنگ پوست و رنگ ابرو هماهنگی داشته باشد.

 

انتخاب رنگ ابرو مناسب با پوست صورت و بدن

پوست تان چه روشن باشد و چه تیره درصورتی که رنگ مو های شما شرابی است شایسته ترین روش این است که ابروهایتان را تیره کنید اینطوری چهره ای زیباتر خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *