اسفنج آرایشی ( Beauty Blender ) و کاربرد آن

اسفنج آرایشی تخم مرغی

بیوتی بلندر یک کدام از شناخته‌شده‌ترین و محبوب‌ترین لوازم آرایشی در دنیای میک‌آپ است و مقام خاصی در اسباب آرایشی هر فرد دارااست .
حدود پانزده سال از معرفی اسفنج آرایشی اشکی دارای شهرت که صورت تخم مرغی با نوک تیز دارا هستند و غالبا به رنگ صورتی می‌باشند می‌گذرد . این اسفنج‌های اشکی که با اسم تجاری بیوتی بلندر ( BeautyBlender ) شناخته می گردند تاثیر متعددی در حرفه‌ای‌تر شدن و زیباتر شدن آرایش و پیرایش دارا هستند .
به کار گیری از بیوتی بلندر
اسفنج آرایشی بایستی خیس مصرف شود . یک اسفنج مرطوب نه فقط سبب ساز می شود پوست مرطوب و بدون رگه‌ای داشته باشید , بلکه از هدر رفتن کرم پودر گران هم پرهیز می نماید . هنگامی یک بیوتی بلندر را خیس میکنید , آب سبب میشود باد نماید و اندازه‌اش بزرگ شود . با این فعالیت پیرایش شما به شایسته ترین نحو با پوست شما مخلوط می شود و میک‌آپ شما بی‌عیب و نقص خواهد شد .

رنگ‌های بیوتی بلندر
آیا می‌دانستید که رنگ‌های متفاوت بیوتی بلندر برای هدف ها خاصی تعبیه شده‌اند؟ بیوتی بلندر صورتی پر اسم و رسم Original نام داراست و با تمام محصول ها استفاده می گردد . ولی در‌صورتی‌که می خواهید کرم پودر ‌های تیره یا این که برنزه‌کننده‌ها را استعمال فرمایید , خوبتر است از بیوتی بلندر مشکی که اسم آن Pro است به کار گیری فرمائید . اسفنج سپید یا این که Pure به صورت مختص برای اعمال محصول ها محافظت از پوست طراحی شده‌است .

شکل ظاهری
این اسفنج ها تخم مرغی صورت می باشند به همین منظور می توانید از لبه‌های گرد آن برای اعمال میک‌آپ به بخش‌های بزرگ صورت خویش استعمال فرمائید ; ‌ برای مثال گونه و پیشانی . از لبه‌های تیز برای اعمال میک‌آپ به بخش‌هایی که به آنها دسترسی ندارید یا این که نیاز به توجه دارا‌هستند , استعمال فرمائید ; برای مثال کنار بینی , پایین چشم و کنار لب . همگی چیز را مخلوط کرده و از صورت تخم‌مرغی این اسفنج به نحو احسن به کارگیری فرمائید .

 

کاربرد اسفنج آرایشی را بدانید

 

محافظت از پوست
می توانید از این اسفنج ها برای محافظت از پوست خویش نیز به کارگیری نمائید , زیبایی‌شناسان اساسا فرآورده را برای اعمال محصول ها مراقبت از پوست درست کردند . قبلی از به کار گیری از آن برای اعمال مرطوب‌کننده‌ها و سرم‌های ضدپیری , حتما آن را خیس فرمایید . با این روش اسفنج محصول ها را به خودش جذب نخواهد کرد .

به کار گیری از بیوتی بلندر کم آب
با اسفنج آرایشی کم آب می‌توان مشکلات آرایشی خویش را اصلاح کرد . در شرایطی‌که هنگام میک‌آپ اشتباهی مرتکب گردید , بیوتی بلندر میتواند شمارا نجات دهد . در حالتی‌که بیشتراز حد روی گونه‌های خویش رژگونه زده‌اید , از یک اسفنج کم آب برای ملایم‌تر کردن رنگ آن به کارگیری فرمایید . همینطور در صورتیکه سایه‌ شما ریخته است , آن را با یک بیوتی بلندر منزه فرمائید .

محافظت از بیوتی بلندر
اسفنج ها بایستی منزه نگه داشته شوند . هر بار که از آنها به کارگیری می کنید , آن را با اندازه کمی شامپو کودک و آب یا این که شوینده‌ منحصر بشویید . آب گرم برای کشتن میکروب‌ها و باکتری‌ها مطلوب است و تا قبل از این که اسفنج را به پیاله خویش بازگردانید , حتما از کم آب بودن آن اطمینان نتیجه ها فرمائید . افزون بر آن , گماردن اسفنج در محیط بدون نور و مرطوب سبب ساز میگردد باکتری و کپک در اسفنج رویش نماید .

حتی‌د‌ر صورت منزه نگه داشتن بیوتی بلندر , سفارش می‌گردد که آن را هر سه ماه یک بار عوض نمائید . و هنگامی سه ماه از آن به کارگیری کردید , میتوانید از آن برای هدف های دیگری مانند طراحی ناخن یا این که پاک کردن آرایش و پیرایش یا این که یا پاک‌ کردن لکه از لباس‌ها به کار گیری فرمایید . شیوه های خلاقانه‌ بسیاری برای به کارگیری از این تخم‌مرغ پیر موجود هست . این اسفنج ها انقلابی در دنیای میک‌آپ بوجود آورده است . شما چه فکر می‌کنید؟ آیا همین الان بیرون میروید و یک بیوتی بلندر برای خویش می‌خرید؟ ایده ها خود را با ما در میان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *