استایل خاص برای جوان تر دیده شدن در 2021

استایل خاص و جوان تر دیده شدن

یک استایل خاص در یک خانم جاافتاده می تواند جذاب باشد. حتی در چین‌های پیشانی و اطراف لبش هم زیبایی‌هایی دارد که هر کدام نشان از یک تجربه، یک اتفاق مادرانه، همسرانه، دخترانه و… می باشند. زمانی که شما به سن ۳۵ یا فراتر می‌رسید، با عقل و آگاهی و تجربه بیشتری رفتار می کنید و این قضیه به زیبایی‌تان اضافه می‌کند.

درست است که هرچه جذاب تر لباس بپوشید، شیک‌تر به‌نظر می آیید، ولی جذاب لباس پوشیدن به معنای پوشیدن لباس‌های تیره و سیاه و بدون جذابیت و کاملا ساده نیست.

 

استایل خاص و جوان تر دیده شدن

در اکثر مواقع، موقر بودن استایل، ما را به‌سمت لباس‌های کسل‌کننده می‌برد. هر سنی که داشته باشید، به کمی خاص بودن، به‌خصوص در اکسسوری‌های استایل‌تان نیاز دارید. می‌توانید شال یا دستمال گردنی رنگی با رنگ‌های روشن ببندید، کلاهی خاص بر سر بگذارید یا لباسی با طرح خاص و رنگی بپوشید.

 

استایل خاص، لباس‌های راه‌راه و رنگی

لباس‌های راه‌راه به استایل نشاط می‌دهد و شما را شاداب‌تر و جوان تر جلوه می‌دهد، البته حواستان به طرح راه‌راه لباس باشد. درصورتی که لاغر می باشید، راه‌راه افقی مناسب است و در حالتی که تپل هستید، راه‌‌راه عمودی. لباس‌های خال‌خالی در زمینه رنگ‌های شاد نیز انتخاب بسیار جذاب و جسورانه‌ای برای جوان تر دیده شدن می باشند.

 

استایل خاص و جوان تر دیده شدن

 

استایل خاص و اکسسوری‌های جذاب

از اکسسوری‌های خاص استفاده فرمایید تا بیشتر بدرخشید؛ یک گردنبند بزرگ، یک جفت گوشواره بزرگ و خاص یا دستبندی شیک و بزرگ.
اما درصورتی که از اکسسوری بزرگ استفاده می کنید، تنها یکی را انتخاب فرمائید. درصورتی که دوست دارید چند اکسسوری بیندازید، به سراغ سایز کوچک بروید.

 

استایل خاص و رنگ روشن

چرا مدام باید به‌دنبال رنگ‌های تیره باشید؟ استفاده طولانی مدت از رنگ‌های تیره، احتمال افسردگی را زیاد می کند و نشاط و شادابی را از چهره‌ می‌گیرد. در‌صورتی‌که دوست دارید که موقر لباس بپوشید، نیاز به رنگ‌های تیره مثل مشکی، سورمه‌ای، قهوه‌ای سوخته و… نیست. رنگ‌های روشن زیادی وجود دارند که به اصطلاح جلف نیستند. انواع سبزها، قرمز مرجانی، نارنجی تیره و… حتما این رنگ‌ها را امتحان کنید.

 

استایل خاص و شلوار جین

دیگر گذشت هنگامی که می‌گفتند جین صرفا برای دختران کم سن‌وسال است. درصورتی که نوع شلوار جین را به ‌درستی و متناسب با اندامتان انتخاب کنید، خواهید درخشید.

 

نکات کلیدی در استایل

نیازی به ست کردن تمام لباس‌ها نیست. پوشیدن بلوز و دامن، بلوز و شلوار، کت و شلوار، مانتو و شلوار و… یکدست، بیشتر مخصوص مراسم خاص، رویدادهای رسمی، مصاحبه‌های شغلی، فرم اداری و… است و سن را بالاتر می‌برد. از ترکیب کردن لباس‌های مختلف نترسید.

ترجیحا از پوشیدن لباس‌های پشمی، تویید و پارچه‌های شبیه آن، به‌خصوص به رنگ‌های تیره خودداری کنید، چون سن را بیشتر از آنچه که هست، نشان می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *