چگونه ریمل خشک شده را احیا کنیم؟

احیا ریمل خشک شده

ریمل خشک شده از ریمل ها بعد از 3 الی 4 ماه به کار گیری، به دلیل این که دفعات بسیاری درب شان گشوده و بسته می شود، باید دور ریخته شوند. اما درصورتی که شما ریملی که نو خریداری کرده اید و استفاده زیادی از آن نکرده اید، خشک شده باشد با ترفندهای زیر می‌توانید ریمل خشک شده تان را مجدد نو نمائید.

استفاده از قطره چشم برای ریمل خشک شده

اولین چیزی که می توانید برای برطرف کردن خشکی ریمل تان از آن به کارگیری نمایید قطره های چشمی است. کافی است 2 تا 3 قطره چشمی را درون ریمل تان ریخته و آنرا کامل تکان دهید تا مخلوط شود.

قطره برای احیا ریمل خشک شده

 

استفاده از آب گرم برای ریمل خشک شده

نخستین راهکاری که می توانید استفاده نمایید این است که ریمل خود را داخل یک لیوان آب گرم گذاشته و چند دقیقه ای صبر نمائید. با این عمل محتویات داخل ریمل نرم می شود . سپس آنرا بیرون آورده و بازش نمایید.

 

مطالب مرتبط: راهکارهایی برای زیباتر کردن مژه ها

 

استفاده از چای برای ریمل خشک شده

چند قطره چای گرم داخل ریمل بریزید و درب آن را ببندید و خوب تکان دهید. خواهید دید ریمل خشکیده تان مجدد مانند روز اول می شود.

 

استفاده ازگلاب برای ریمل خشک شده

یکی از از روش های ساده ای که باعث می شود ریمل خشکیده تان دوباره احیا و قابل مصرف شود این است که چندین قطره گلاب به آن اضافه نمایید و درب ان را ببندید و خوب تکان دهید.

 

روغن زیتون یا بادام برای ریمل خشک شده

یکی دیگر از مواد برای رفع خشکی ریمل، روغن زیتون یا روغن بادام است. کافی است ۲ تا ۳ قطره روغن زیتون را درون ریمل تان ریخته و آنرا خوب تکان دهید. توجه داشته باشید بیش تر از چند قطره نشود.

 

استفاده از آب داغ و مایع لنز برای ریمل خشک شده

یک شیوه جذاب دیگر برای احیای ریمل، استفاده از آب داغ و مایع لنز است. ابتدا ریمل خود را در درون فنجان آب داغ قرار دهید، اما به مدت 5 دقیقه و سپس در داخل ریمل، 5 قطره مایع لنز را بریزید و به مدت 15 ثانیه تکان دهید، با این شیوه خاص، ریمل شما دیگر خشک نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *